Flairtender

Dopisz się do newslettera

Nauka tworzenia drinków

Nauka tworzenia drinków

Bez względu na jaką imprezę planujesz nasz zaprosić na każdej z nich nauczymy Cię jak przyrządzać dobre drinki i jak tworzyć swoje własne receptury.

Dobry koktajl to:

Smak – Flairtender to fabryka smaków. Słodkie, naturalne, owocowe i warzywne – dla Ciebie przygotujemy drinki o smakach, które rzadko można odkryć w barach, klubach i pubach. Nauczymy Cię jak Tworzyć własne kompozycje. A jeśli gustujesz w klasyce, bez problemu stworzymy najbardziej znane i najbardziej lubiane kreacje pod słońcem.

Kolor – nasze drinki i koktajle to pełna gama kolorów pożyczonych z owoców i warzyw. To doskonała propozycja osób, które lubia czuć smak alkoholu, ale nudzą ich „tradcyjnie” serwowane drinki. Wybierz kolor – my wybierzemy resztę! Wspólnie.

Wygląd – Każdy drink to małe dzieło. Nasze założenie jest proste – ładnie podany smakuje lepiej. Dlatego możesz liczyć na fantazyje dekoracje zgodne z charakterem zamawianego napoju. Życzysz sobie konretnego przybrania – nie ma sprawy, lubisz niespodzianki – nasze propozycje mile Cię zaskoczą albo sam/a stworzysz swoje przybranie.

Wieczór w towarzystwie Flairtender to wyprawa w nieznane rejony świata drinków. Okryj go razem z nami!

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>