Flairtender

Dopisz się do newslettera

Warsztaty Barmańskie Na Imprezę Firmową

Chcesz, aby Goście Twojej imprezy spędzili aktywnie czas nabywając przy tym nowych umiejętności? Takie rozwiązanie dają Warsztaty Barmańskie na imprezie. Jest to aktywna forma spędzenia czasu, świetna zabawa oraz lekcja, która przyda się w życiu codziennym.

Warsztaty Barmańskie – Maksimum rozrywki i Pożytecznie spędzony czas.

W opinii naszych Klientów Warsztaty Barmańskie to jedna z najlepszych form spędzenia czasu. Jest przy tym dużo śmiechu i uwalnia się kreatywność, która w przełożeniu na wykonane drinki daje piorunujące rezultaty w postaci pięknie ozdobionych koktajli. Uczestnicy takiej imprezy mogą samodzielnie stworzyć autorskie drinki i podzielić się nimi z kolegami oraz koleżankami. Jeżeli w trakcie warsztatów organizowany jest również konkurs na najlepszy napój wkrada się rywalizacja, która wspaniale wpływa na tworzone rzeczy.

Warsztaty Barmańskie – Jak to wygląda?

Takie szkolenie połączone z zabawą może odbywać się jednocześnie dla maksymalnie dziesięciu osób. W prowadzeniu warsztatów uczestniczy dwóch barmanów, którzy omawiają i pokazują w jaki sposób posługiwać się przyrządami barmańskimi na przykładzie danego drinka. Każdy z uczestników posiada własną stację barową dzięki czemu jest niezależny i może samodzielnie miksować uwalniając wodzę wyobraźni.

Jeżeli grupa, dla której przeprowadzamy szkolenie jest duża wówczas dzielimy uczestników na dwie, trzy mniejsze. W tym samym czasie gdy jedna z grup odpoczywa druga przygotowuje drinki i obdarowuje nimi pozostałych uczestników.

Tutaj znajduje się relacja z Warsztatów Barmańskich w Warszawie – zapraszamy do przeczytania.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>