Flairtender

Dopisz się do newslettera

Warsztaty Barmańskie Dla Firm

Nauka tworzenia drinkówBądźmy szczerzy: firmowe imprezy i wyjazdy integracyjne rzadko zachwycają pracowników. Nic dziwnego, często poziom oferowanych atrakcji sprawia, że zaproszone osoby czują się nieraz, jakby cofnęli się do lat 90-tych i kolonijnego wyjazdu. Nostalgia nostalgią, ale ile razy można przeciągać linę, czy ścigać się w workach? Dlatego proponujemy naprawdę odjechaną zabawę: Warsztaty Barmańskie Dla Firm.

Warsztaty barmańskie, jako element firmowych, czy wyjazdów integracyjnych, to trend dość nowy, ale błyskawicznie zdobywający popularność. Dlaczego? Bo jest w tym wszystko, czego potrzeba, by zabawa w gronie pracowników była udana: trochę procentów, aktywność, zdobywanie nowych umiejętności i podglądanie tajników zawodu barmana. Któż zresztą nie chciałby błysnąć później przed znajomymi perfekcyjnie zmieszanym mohito, czy swoją autorską kompozycją?

Okiem szefa: dlaczego warto?

Pracownicy chcą się po prostu dobrze bawić. Jednak szefowi zależy na integracji, która sprawi że pracownicy się lepiej poznają. Świetnie jeżeli przy tym przyjemne połączy się z pożytecznym. Akurat w przypadku warsztatów barmańskich dla firm przyjemne i pożyteczne łączy się perfekcyjnie, niczym alkohole w dobrze zmieszanym drinku.

Co dają warsztaty barmańskie? Przede wszystkim wyzwalają kreatywność. Choć na początku trzeba opanować kilka podstawowych receptur, mieszanie koktajli to przede wszystkim praca wyobraźnią wymagająca uruchomienia wszystkich zmysłów.

Co więcej, jest to zabawa zespołowa, bo warsztaty barmańskie zawsze odbywają się w grupach. Dzięki temu idealnie wyważone są proporcje między rywalizacją, a współpracą. I jeszcze jeden atut: uczestnicy zabawy degustują przepyszne koktajle, zamiast topić nudę w piwie i wódce. Czysty zysk!

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>