Flairtender

Dopisz się do newslettera

Usługi Barmańskie Warszawa i Okolice

Potrzebujesz sprawdzonej i doświadczonej załogi barmanów na imprezę? Świadczymy pierwszorzędne usługi barmańskie. Warszawa, okolice, dojedziemy na miejsce i stworzymy niezapomniany klimat. Powiedz czego potrzebujesz, a dostosujemy się do wymagań i wspólnie ułożymy plan imprezy.

Usługi Barmańskie Warszawa

Pokazy barmańskie na imprezie. To rozrywkowa atrakcja, która dostarcza emocji. Widowisko z pogranicza magii i żonglerki. Sprawia, że goście w znakomitych humorach spędzają czas i naładowani są pozytywną energią. Podczas pokazu barman wykonuje ewolucje z użyciem butelek, szklanek, shakerów i innych akcesoriów barmańskich w rytm znanej i imprezowej muzyki.

Usługi barmańskie Warszawa – dowiedz się więcej przeglądając ofertę.

Porywający pokaz barmański to nie wszystko. Po takim widowisku barman proponuje wcielenie się w jego rolę i próbę swoich sił za barem przy tworzeniu drinków bądź podrzucaniu butelkami. Jest to interakcja z gośćmi na zasadzie rywalizacji. Mogą oni poznać tajniki mieszania i jednocześnie powalczyć z butelkami przekonując się o trudnościach jakie niesie za sobą barmańska dziedzina sportu.

Obsługa barmańska na imprezie. W ramach naszych usług barmańskich oczywiście proponujemy serwis barmański. To nic innego jak wyśmienite drinki na Twoim przyjęciu. To małe dzieła sztuki. Pięknie wyglądające – rodem z Hawajów i znakomite w smaku. Dla podniebienia to wyjątkowa uczta.

Warsztaty barmańskie na imprezie to sposób na urozmaicenie imprezy firmowej i nie tylko. Uczestnicy szkolenia mają swoje stanowiska, przy których miksują klasyczne i autorskie drinki. Przyjemność połączona z pożytecznym. Po pierwsze można poznać jak przyrządzić swojego ulubionego drinka, wypić go i podzielić się wrażeniami z przyjaciółmi. Rozrywkowo i aktywnie spędzony czas to relaks połączony z pozytywnymi wrażeniami.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>