Flairtender

Dopisz się do newslettera

Szkolenie Barmańskie w Bols Bartending Academy w Amsterdamie – Relacja z pobytu Radosława Podlaskiego

Radosław Podlaski na Szkoleniu w Bols Bartending Academy.

Bols Bartending Academy jest to instytut szkoleniowy cieszący się międzynarodowym uznaniem. Dzięki wywalczonej III pozycji wśród Polaków w ogólnoświatowym konkursie barmańskim Warsaw Flair Challenge, Radosław Podlaski zyskał możliwość znalezienia się w sercu barmaństwa i możliwość nauki od najlepszych na świecie.

Kreatywność i otwartość to jedne z najważniejszych cech Barmana – podkreślali to instruktorzy z Bartending Academy.

Kurs w tej sławetnej szkole kończył się egzaminem teoretycznym z receptur koktajli oraz umiejętności praktycznych. Na koniec trzeba było skomponować autorskiego drinka i zaprezentować go przed kamerą. Instruktorzy podkreślali jak wielką rolę w pracy za barem odgrywa kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania. Zdobyte doświadczenie i nauka nowych trików barmańskich napewno przełożyły się na jakość pracy Radka i odkryły nowe możliwości.

Szkolenie Barmańskie w Bols Bartending Academy – co nieco o międzynarodowej szkole.

W każdym kursie organizowanym przez Bols Academy może uczestniczyć maksymalnie 12 osób. Każdy uczestnik kursu ma własny bar, dzięki czemu może ćwiczyć wszystkie barmańskie sztuczki przy w pełni wyposażonej, nowoczesnej stacji barmańskiej. Co więcej dzięki lustrzanemu sufitowi i szklanemu barowi kursanci mogą obserwować każdy ruch trenera. To wszystko gwarantuje najwyższą jakość, która przekłada się na wyniki szkolenia.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>