Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pomysł Na Trzydziestkę

Pomysł na Trzydziestkę, jaki ma być? Przede wszystkim 30 urodziny to okrągła rocznica, którą obchodzimy raz w życiu. Trzeba zorganizować odjazdową imprezę, która zapadnie w pamięć zaproszonym gościom.

Pomysł Na Trzydziestkę – impreza w towarzystwie prywatnego barmana.

Pomysł na trzydziestkę z prywatnym barmanem. Jakie atuty ma przyjęcie w jego towarzystwie? Otóż przede wszystkim jest to możliwość smakowania różnorodnych koktajli. Pod okiem specjalisty mamy pewność, że nie zmieszamy trunków i na następny dzień obudzimy się ze świetnym samopoczuciem, a ponadto spróbujemy wyśmienitych propozycji naszego kompana – barmana.

Pomysł Na Trzydziestkę – nauka tworzenia koktajli dla Ciebie i Twoich gości.

Barman pomoże Ci przyrządzić twojego ulubionego drinka. poinstruuje co kiedy dodać i z czym wymieszać, aby uzyskać pożądany efekt. Dla osób, które złapały bakcyla przeprowadzi mini szkolenie. Pod jego czujnym okiem posiądziecie wiedzę z zakresu mieszania alkoholi. Połączenie pożytecznego z przyjemnym. Świetna forma rozrywki na imprezie.

Pomysł Na Trzydziestkę – ogniste show barmańskie.

Dla osób spragnionych wrażeń polecamy pokaz barmański. Trzydziestka to idealna okazja do obejrzenia takiej atrakcji. Barman podrzuca butelkami i wykonuje efektowne ewolucje z użyciem szklanek, kubków i innych akcesoriów w rytm porywającej muzyki. Taka forma wzbogacenia czasu na przyjęciu to odjazdowe show, które sprawi, że nasza impreza będzie wspominana przez długi czas. Barman rozbawi gości konkursami, a po wszystkim przyrządzi koktajle do degustacji.

Przeczytaj również wpis: pomysł na 30 urodziny dla niego.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>