Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pomysł Na Trzydzieste Urodziny

Pomysł Na Trzydzieste Urodziny, czyli co zrobić aby nasza impreza była niezwykła? Jednym ze sprawdzonych sposobów na uatrakcyjnienie imprezy jest zatrudnienie Prywatnego Barmana. To gwarancja zaspokojenia pragnień kubków smakowych Gości a także możliwość nauki “mieszania”. Tylko od Was zależy do czego zaangażujecie barmana. Jest również możliwość obejrzenia odjazdowego, Ognistego Show.

Pomysł na trzydzieste urodziny – Prywatny Barman, który nauczy Ciebie i Gości “mieszania” alkoholi.

Jeżeli Twoja impreza jest kameralna, barman może poświęcić większość czasu Tobie oraz Gościom ucząc komponowania drinków. Przeprowadzi mini szkolenie, podczas którego nauczycie się tworzenia klasycznych oraz np. autorskich receptur naszych barmanów. Każdy z osobna będzie miał możliwość wejścia za bar i wcielenia się w rolę Drinkman’a.

Organizując większe przyjęcie Drink Bar to świetny pomysł na trzydzieste urodziny ponieważ jest niespodzianką dla gości przyjęcia, którzy w jeden wieczór mają okazję do wypróbowania mnóstwa smaków. Oczywiście ponadto mogą w wolnej chwili poobserwować oraz samemu spróbować tworzenia koktajli.

Pomysł na trzydzieste urodziny – Ogniste Show, które zachwyci

Pokaz Barmański to wydarzenie, które wprowadzi Twoich gości w klimat iście klubowy. Podczas występu w tle leci energiczna, przebojowa muzyka a widzowie wchodzą w interakcję z barmanem wykonującym układ choreograficzny. Efektowne zwroty akcji podczas przedstawienia są powodem do okrzyków i oklasków. Prawdziwe szaleństwo. Po występie barman proponuje wzięcie udziału w konkursach oraz zaprasza do baru na soczyste koktajle.

Zobacz jak wygląda takie Show BarmańskiePokaz Barmański Warszawa.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>