Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pomysł Na Osiemnastke – Pomysł Sprawdzony i Oryginalny

Pomysł Na Osiemnastke  u Pani Aleksandry przyszedł niespodziewanie. Przeglądając strony internetowe siostra Pani Oli, Izabela, natrafiła na na naszą firmę Flairtender. Enigmatyczna nazwa, wiele zdjęć i relacji z imprez przykuło jej uwagę. Postanowiła zadzwonić i sprawdzić co się kryje za nazwą Flair – tender.

Pomysł Na Osiemnastkę – Nasza firma wzbudziła zainteresowanie i ciekawość, następnie przyszedł pomysł na współpracę i Ognistą niespodziankę dla Gości.

Impreza była cudowna. Wszyscy świetnie się bawili i korzystali z uroków wejścia w dorosłość. Szczególną uwagę przykuł drink bar i możliwość skosztowania różnorodnych koktajli. Aż tu nagle… DJ dał sygnał, że za chwilę rozpocznie się Pokaz Barmański. “Ale cóż to takiego”? – pytali zaproszeni znajomi jubilatki. “Sama nie wiem, ktoś mi zrobił niespodziankę, o drinkach wiedziałam, ale pokaz? – to musi być czad – zaraz się przekonamy”.

A Oto opinia, udzielona po przyjęciu: “Jestem bardzo zadowolona z pokazu i w ogóle z całej organizacji. Byłam pod wrażeniem, że barman był już na miejscu zanim ja tam przyjechałam i wszystkim sam się zajął, dogadał się z dj’em itp. Bardzo dziękuję:) Wrażenia gości bardzo pozytywne. Siostrze bardzo się podobało, tak samo jak jej znajomym:) Drinki również bardzo dobre:) jestem bardzo zadowolona:)”

Dziękuję i pozdrawiam, Iza Kaczmarek.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>