Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pomysł Na Mikołajki w Pracy

Mikołajki kojarzą się ze skarpetą wiszącą przy łóżku dziecka i wypełnioną różnymi drobiazgami i słodkościami. Albo ze szkolną zabawą w ciągnięcie losów i kupowaniu upominku – niespodzianki wylosowanej osobie. Ale Mikołajki dla dorosłych? I w dodatku w pracy? A dlaczego nie! Ich obchodzenie jest coraz popularniejsze w wielu firmach.

pomysl na mikolajki w pracyJak urządzić Mikołajki w pracy?

Przede wszystkim – zapomnijmy o prezentach, które zwykle nikogo szczerze nie cieszą i są prawdziwym świątecznym koszmarem i dla obdarowujących i dla otrzymujących.Zamiast tego znacznie lepsza będzie po prostu udana impreza z akcentami świątecznymi.

Świąteczny drink bar to absolutny numer jeden na Mikołajki w pracy. Gdy organizujemy wieczorną imprezę drinki, najlepiej w specjalnej, świątecznej oprawie, sa jak najbardziej dopuszczalne. A to, że alkohol serwują barmani w postaci pysznych koktajli sprawia, że pracownicy raczej nie przesadzą z ilością procentów, za to przez cały wieczór będą sączyć naprawę stylowo podany alkohol.

Jak to zorganizować? Nie musisz zapraszać pracowników do klubu. Mobilny drink bar może przyjechać do firmy lub dowolnej sali, w której organizujecie imprezę mikołajkową. A barmani obsługujący go będą miksować drinki przez całą noc. Co więcej – potrafią znakomicie wczuć się w klimat imprezy, więc za barem tego dnia staną Mikołaje i Śnieżynki w specjalnych, świątecznych strojach. Odpowiednio udekorowany będzie też sam drink bar.

Mikołaj i Śnieżynka rzucają butelkami

Świątecznie ubrani barmani nie muszą ograniczać się do zwyczajnego miksowania koktajli. To są Mikołajki, tego dnia wszystko może się zdarzyć. Na przykład… pokonanie grawitacji, gdy otwarte butelki z alkoholem wirują w powietrzu, a żonglujący nimi barmani sprawnie tworzą koktajle. Oczywiście to wszystko w rytm typowo świątecznych przebojów. Taka atrakcja nie może się nie spodobać!

Słodka, czekoladowa pokusa

W Mikołajki każdy chce poczuć się dzieckiem. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się czekoladowe fontanny na imprezach. Wystarczy, że zamówisz czekoladową fontannę i ustawisz ją na sali, a zobaczysz, jak szybko zaczną się wokół niej gromadzić smakosze spragnieni słodyczy i chcący zrelaksować się chwilę, zajadając owoce zanurzone w ciepłej, płynnej czekoladzie.  Fontanna czekoladowa to też najlepsza atrakcja, gdy planujesz rodzinną imprezę Mikołajkową i pracownicy przychodzą razem ze swoimi dziećmi.

Lubicie Mikołajki w pracy? Jak wyglądają świąteczne imprezy w Waszych firmach? Podzielcie się swoimi doświadczeniami i pomysłami na udane Mikołajki!

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>