Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pomysł Na Czterdziestkę

Pomysł na czterdziestkę musi być tak wyjątkowy, jak wyjątkowa jest okazja do świętowania. Dla spragnionych niebanalnych smaków proponujemy drinki wykonywane przez Przebojowych Barmanów. Kubki smakowe Twoich goście będą w siódmym niebie, a ponadto dla gości którzy złapali bakcyla lub chcą się nauczyć “mieszania” możliwość wejścia za bar i przygotwania swojego ulubionego drinka z pomocą naszej ekipy. Taki pomysł na czterdziestkę to aktywna i smaczna atrakcja.

Pomysł na Czterdziestkę… A może Porywający Pokaz Barmański?

Pomysł na czterdziestkę może być również odjazdowy za sprawą pokazu sztuki barmańskiej. To ogniste widowisko zaczaruje gości – na ich twarzach będzie uśmiech i wyraz podziwu. Emocje podczas pokazu skłaniają do okrzyków i oklasków. Doping należy się barmanowi, bo wyczyny, które prezentuje przyprawiają o ciarki. Twoi goście będą pod wrażeniem.

Pokaz Barmański to również konkursy dla gości i degustacja koktajli. Po show barman zaprasza do wzięcia udziału w rywalizacji. Teraz goście przekonają się jak w praktyce wygląda  podrzucanie butelkami. Oczywiście na plastikowych, treningowych przyrządach. Aby odetchnąć po emocjach i konkursach goście będą zaproszeni do skosztowania autorskich koktajli. Prawdziwa uczta dla podniebienia.

Kliknij i poczytaj więcej o urodzinowym  Pokazie Barmańskim.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>