Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pomysł Na Czterdzieste Urodziny

Pomysł na czterdzieste urodziny, na który wpadła córka Pana Krzysztofa porwał wszystkich Gości do tańca i był totalnym szokiem dla solenizanta, któremu oczy świeciły się jak pieć złotych gdy oglądał Ognisty Pokaz Barmański.

Pomysł na czterdzieste urodziny – niespodzianka w postaci Pokazu Barmańskiego to świetny pomysł, aby zaskoczyć.

Czterdziestka to idealna okazja, aby zebrać znajomych i świętować urodziny. Doskonałym miejscem jest to, w którym czujemy się najlepiej. Może być to mieszkanie, wynajęta sala, klub bądź plener o ile pozwoli na to pogoda. Pokaz Barmański może odbywać się w każdym z wymienionych powyżej miejsc. Barmani są mobilni, mają składane bary i zrobią Show we wskazanym miejscu po uprzedniej konsultacji.

U Pana Krzysztofa, córka Milena miała pomysł, aby zrobić imprezę w plenerze. Wynajęła salę gdzie na tyłach znajduje się piękny ogród otoczony krzewami dzięki czemu przechodnie nie widzą co dzieje się w środku. Taki naturalny mur, który stworzyli właściciele. Trzeba przyznać, że wnetrze ogrodu robiło wrażenie. Wchodząc do środka czuło się jak w innej rzeczywistości. Niby nic nadzwyczajnego, a jednak każdy znajdujący się tam szczegół odgrywał dużą rolę. U góry zawieszone były kolorowe lampki, które nadawały klimatu, stoły były pięknie nakryte nietypową zastawą – wszystkie naczynia były gliniane. Już się domyśliliśmy dlaczego solenizantka poprosiła nas o przepis na najlepsze naszym zdaniem grzane wino.

Pomysł na czterdzieste urodziny na jaki wpadła córka Pana Krzysztofa, o czym się dowiedzieliśmy podczas rozmów, wielbiciela koktajli był świetny. Grill na świeżym powietrzu, muzyka na żywo oraz koktajle przez cały wieczór okraszone Pokazem Barmańskim, wisienką na torcie.

Goście oraz sam solenizant znakomicie się czuli w pięknej scenerii jaką tworzyła zieleń i kwiaty. Wszystko było bardzo kameralne i zrobione ze smakiem. Pokaz o godzinie 24:00 to dopełnienie tego klimatu zastrzykiem pozytywnej energii. Barman wykonywał ewolucje, które wprawiały Gości w zdumienie, a muzyka lecąca w tle porywała dosłownie do tańca. Doping był niesamowicie głośny co sprawiło że barman czuł się znakomicie podczas występu i przedłużył go o kilka sztuczek barmańskich.

Pomysł na Czterdzieste urodziny – jeżeli zastanawiasz się jaką atrakcję zafundować Solenizantowi i Gościom pomyśl nad czymś nietypowym. Show to gwarancja różnych przeżyć podczas występu. Podziw, szalona zabawa, radość, następnie rywalizacja podczas zaproponowanych przez barmana konkursów oraz uczta dla kubków smakowych – po skosztowaniu Autorskich Koktajli.

Tutaj możesz obejrzeć Pokaz Barmański – Radosława Podlaskiego nie przegap tego występu.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>