Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pomysł na 50 urodziny – Sprawdzony i Wyjątkowy

Pół wieku za nami. Gdy chcemy zorganizować niecodzienną imprezę, która pozostanie w pamięci gości na długie lata, a nasze dzieci będą zazdrościć tak wspaniałej zabawy postawmy na sprawdzoną atrakcję. Nie warto oszczędzać na opinii gości tylko wpaść na pomysł na 50 urodziny, który zaburzy standardowe picie wódki z sokiem. Mamy tylko jedną szansę na uczczenie 50 tki. Wybierzmy imprezę z prywatnym barmanem.

Pomysł na 50 urodziny – atuty wynajęcia Drink Baru.

Pomysł na 50 urodziny musi być wyjątkowy podobnie jak okazja do świętowania. Proponujemy zabawę z barmanem, który zaspokoi najbardziej wysublimowane kubki smakowe. Przyrządzi wszystko co tylko nam się zamarzy. Egzotyczne koktajle, klasyczne połączenia i autorskie drinki. Zaskoczy Cię zręcznością w trakcie przygotowywania koktajli co doda pikanterii imprezie. Gwarantowana rozrywka dla oka i podniebienia.

Barman to pomysł na 50 urodziny dzięki któremu odkryjemy tajniki mieszania alkoholi. Każda z chętnych osób na przyjęciu może wejść za bar i spróbować swoich sił w tworzeniu drinków. Z niewielką pomocą i podpowiedziami barmana zrobi swój autorski, samodzielny koktajl. Nauka połączona z zabawą to świetna rozrywka i aktywność. Możecie też poprosić o przeprowadzenie warsztatów barmańskich. Po uprzedniej konsultacji barman przywiezie sprzęt w odpowiedniej ilości i poprowadzi dla Was naukę “mieszania”. Wyjątkowo i nowatorsko spędzony czas zapadnie w pamięć Twoim gościom, a impreza nabierze klimatu.

Jeśli zaś drogi czytelniku jesteś organizatorem przyjęcia dla bliskiej osoby i chcesz, aby jej impreza była totalną niespodzianką dla wszystkich świetnie trafiłeś. Zarezerwuj Drink Bar i zrób niespodziankę. Pomysłów na 50 urodziny jest wiele, ale wystrzałowych ze świecą szukać.

Zobacz również wpis Pomysł na 30 urodziny.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>