Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pomysł na 30 urodziny – Sprawdzony i Wyjątkowy

Świętujesz 30-urodziny i zależy Ci na nietuzinkowej atrakcji? Spędź wieczór w towarzystwie przyjaciół, z dobrym jedzeniem i wyśmienitymi koktajlami. Co zrobi barman, aby zaspokoić twoje wymagania? Przygotuje dla Ciebie oraz Twoich gości wyśmienite drinki i nauczy Was jak mieszać. Pokaże do czego służą akcesoria barmańskie i co z czym łączyć, aby uzyskać upragniony smak. Taki pomysł na 30 urodziny to połączenie pożytecznego z przyjemnością. Ze znajomymi zgłębisz tajniki barmaństwa i posmakujesz znakomitych napoi. Sprawdź, przekonaj się, że warto.

Pomysł na 30 urodziny musi być niebanalny. Nastrój idealny a klimat pozytywny.

Z barmanem na imprezie nie przejmujesz się czy alkohole są odpowiednio schłodzone, a goście zadowoleni z otrzymanych napoi. On zadba o podniebienia wszystkich i opowie ciekawe anegdoty bądź zdradzi kilka klubowych tajemnic. Barman na Twoim przyjęciu zaprosi za bar i wytłumaczy jak robić drinki. Samodzielnie przygotowany koktajl smakuje najlepiej, a do tego będzie “nasz własny”. Taką imprezę zorganizowała na swoje przyjęcie Pani Sława. Pomysł na 30 urodziny zrodził się z umiłowania aktywnego spędzania czasu i chęci zajęcia swoich gości czymś niebanalnym. Codziennie przecież nie mamy okazji uczyć się tworzenia drinków od profesjonalisty.

Jeżeli więc zależy Ci na aktywności i interakcji z przyjaciółmi wynajmij prywatnego barmana na swoje 30 urodziny. Czeka Cię wówczas wyprawa w świat różnorodnych smaków i kolorów. Warto poznać drugą stronę lustra i nauczyć się nowych rzeczy. Jest to frajda dla każdego bez wyjątku. To idealny pomysł na 30 urodziny. Satysfakcja gwarantowana.

Zobacz relację z przyjęcia Pani Sławy, która wynajęła barmana na imprezę.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>