Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pomysł Na 30 Urodziny Dla Niej

Pomysł na 30 urodziny dla Niej - niebanalny i sprawdzony. Atrakcja dzięki, której zaspokoisz wszystkie zmysły Gości. Zasmakujecie w przepysznych koktajlach, obejrzycie znakomite show i nauczycie się “mieszać driny” jeżeli tylko tego zechcecie.

Pomysł na 30 urodziny dla Niej – Prywatny Barman, który zaspokoi podniebienia serwując wyśmienite koktajle.

Na urodzinach trzeba mieć czym wznosić toasty. Z prywatnym barmanem odśpiewane “Sto lat” popijecie przepysznym mini drinkiem na bazie ulubionych owoców. To jest prawdziwa uczta dla podniebienia, aż chce się głośno wiwatować na cześć Solenizanta. Pomysł na urodziny w postaci wynajęcia barmana, to także znakomita okazja do zgłębienia tajników tworzenia drinków. Nawet w domowym zaciszu można stworzyć proste i przepyszne drinki, tylko trzeba wiedzieć co kupić i jak się do tego zabrać. Barman podpowie jakie przyrządy barmańskie można zastąpić domowymi naczyniami i doradzi w zakupie produktów. Czasami wystarczy trochę wyobraźni i wyśmienite napoje są w zasięgu naszej ręki. Ale oczywiście nie ma to jak profesjonalna obsługa, która z przebojem zrobi klasyczne i autorskie koktajle, podchodząc do każdego indywidualnie.

Pomysł na 30 urodziny dla Niej – Show Barmańskie, które rozgrzeje do czerwoności.

Pokaz Barmański to niesamowite widowisko z użyciem szklanek, kubków, butelek i innych akcesoriów barmańskich. Jednym słowem wszystko co znajduje się w zasięgu wzroku barmana wiruje w górze i zabawia Gości. Efektowne przygotowanie koktajli to nasza specjalność. Poza tym ten pomysł na 30 urodziny dla Niej to oryginalne rozwiązanie kiedy chce się zaskoczyć solenizantkę.

A tutaj obejrzysz relację z imprezy, na której był Pokaz Barmański. Zobacz koniecznie.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>