Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pomysł Na 30 Urodziny Dla Niego

Pomysł na 30 urodziny dla niego.. musi być ciekawie, aktywnie i smacznie. Nasza propozycja jest nie do odrzucenia. Prywatny barman na trzydzieste urodziny, który zaserwuje wyśmienite drinki i nauczy Ciebie oraz Twoich gości tworzenia tych pyszności.

Pomysł na 30 urodziny dla niego – sprawdzona atrakcja na imprezę

Raz w życiu kończymy okrągłe 30 lat. Jak zatem zaakcentować ten piękny wiek, aby było niekonwencjonalnie. Proponujemy imprezę w towarzystwie barmana, który nauczy Twoich gości robienia ulubionych koktajli. Każdy chętny będzie mógł wejść za bar i stworzyć swojego autorskiego drinka. Oryginalna rozrywka.

Jaki jeszcze pomysł na 30 urodziny dla Niego możemy podsunąć?

A co jeżeli chcemy zafundować sobie i gościom rozrywkę na światowym poziomie? Jak lubisz adrenalinę i wybuchowe atrakcje zarezerwuj Pokaz Barmański. To ogniste show z użyciem butelek, shakerów i innych gadżetów barmańskich. Wszystko co znajduje się w zasięgu rąk barmana wiruje w górze. To magiczny pokaz połączony z żonglerką. A po pokazie zrobimy konkursy dla gości. Będzie zabawnie i rozrywkowo. Przekonasz się, że dla nas słowo grawitacja ma zupełnie inną definicję. Ten pomysł na 30 urodziny dla niego sprawdza się również jako niespodzianka. Polecamy.

Zobacz również podobny tematycznie wpis Barman na 30 urodziny – to relacja z imprezy, na której gościliśmy

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>