Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pomysł Na 18 Urodziny – Sprawdzony i Oryginalny

Pomysł na 18 urodziny musi być odjazdowy. Wejście w dorosłość powinno być odpowiednio przypieczętowane. Po pierwsze wśród najbliższych nam osób, po drugie w wyśmienitych humorach po trzecie w idealnej atmosferze.

Pomysł na 18 urodziny – Pokaz Barmański, który wprowadzi gości w iście klubowy klimat.

Pomysł na 18 urodziny zależy od naszej kreatywności. Jeżeli chcemy aby nasza impreza była wyjątkowa, świetnym rozwiązaniem jest pokaz sztuki barmańskiej. To ogniste show z użyciem butelek, szklanek, shakerów i innych akcesoriów barmańskich, w rytm energetyzującej muzyki. Układ choreograficzny buduje napięcie, a kolejno wykonywane przez barmana “numery” są powodem do okrzyków i oklasków. W tak idealnej atmosferze zabawa jest fenomenalna.

Pomysł na 18 urodziny – …a po Ognistym Show Konkursy dla gości i Degustacja koktajli.

Po show, barman zaprasza gości do udziału w konkursach. Jest to zabawna i przyjemna forma rywalizacji. Goście mogą na własnej skórze spróbować wykonać “numery”, które podczas pokazu prezentował barman. A po wszystkim oczywiście pora na zaspokojenie pragnienia kubków smakowych. Do degustacji są różne rodzaje autorskich koktajli naszego barmana. Palce lizać.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>