Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pomysł na 18 urodziny – Sprawdzony i Wyjątkowy

Wejść w dorosłość trzeba z impetem. Pomysł na 18 urodziny musi być nietuzinkowy. Zatrudnienie prywatnego barmana to idealny sposób na zaskoczenie gości i zaspokojenie pragnienia ich kubków smakowych. Do tego poczują się oni wyjątkowo mogąc kosztować mnóstwa smaków. Testując różnorodne połączenia alkoholowo owocowe odkrywają swoje ulubione drinki.

POMYSŁ NA 18 URODZINY, dlaczego prywatny barman jest najlepszy

Korzyści z zatrudnienia barmana jest sporo. Po pierwsze atrakcja ta jest pożyteczna dla wszystkich gości bez wyjątku. Każda osoba posmakuje wyśmienitych koktajli na bazie świeżych owoców i różnorodnych alkoholi. Nawet niepijący goście zostaną mile zaskoczeni koktajlami w wersji virgin. Nikt nie będzie się czuł pominięty.

Po drugie pomysł na 18 urodziny jakim jest prywatny barman to możliwość nauki tworzenia drinków. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w trakcie trwania przyjęcia chętni weszli za bar i zostali poinstruowani przez barmana co z czym wymieszać, co dodać, co ująć, aby uzyskać ulubionego drinka. Przyjemne sączenie drinków połączone z możliwością stworzenia swojego indywidualnego napoju.

Po trzecie, prywatny barman to nowość i rzadko spotykana forma wyróżnienia imprezy osiemnastkowej. Dlatego tym bardziej powinieneś o tym pomyśleć. Zobacz relację z urodzin Kuby wejdź i obejrzyj zdjęcia: Barman na imprezę urodzinową.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>