Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz barmański flair

Coraz częściej można spotkać się z wyrażeniem „flair”. I jak się okazuje – z każdym dniem będzie o nim jeszcze głośniej. A to dlatego, że sztuka ta została sklasyfikowana jako nadchodzący trend na weselach 2011 roku. Jednak jak się okazuje – coraz częściej i firmy wybierają pokaz barmański jako formę uatrakcyjnienia organizowanej imprezy integracyjnej dla pracowników.

Flair to nic innego jak pokaz barmański. Odpowiednio przeszkoleni barmani, za pomocą butelek i innych elementów sprzętu barmańskiego wykonują niezwykłe triki. Wirujące w powietrzu akcesoria, z których powstają kolorowe drinki wprawiają w zachwyt i jednocześnie zdziwienie, że w tak efektowny sposób można przygotowywać koktajle. Oczy widzów nie nadążają za zwinnymi i szybkimi ruchami rąk barmanów. Wszystko jest takie magiczne i widowiskowe.

To właśnie dlatego warto organizować pokazy barmańskie. Są one jeszcze nowością, a więc nie zdążyły znudzić się widzom. Dla gości zaproszonych na konkretną imprezę pokaz sztuki flair będzie więc niezapomnianą atrakcją, którą wspomina się przez długi czas.

Pokaz barmański warto zorganizować również z innego powodu. Najczęściej po widowiskowym show można skorzystać z krótkiego kursu podstaw flairu. Dzięki temu goście będą mogli doświadczyć czegoś nieznanego i wczuć się w rolę barmanów.

Flair show to również sposób na to, by urozmaicić sposób podawania drinków. W każdym barze czy pubie barmani najczęściej tworzą trunki w zupełnie niewidowiskowy sposób. W tak podawanych koktajlach nie ma nic niezwykłego, a więc i sam widok napoju nie zachęca do dalszej konsumpcji. Tymczasem tworzone w spektakularny sposób drinki smakują jeszcze lepiej. I to właśnie takich trunków chce się kosztować.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>