Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz barmański – dlaczego warto mieć na swojej imprezie

Dlaczego warto mieć pokaz barmański na swojej imprezieZupełnie nie jest ważne czy organizujesz wieczór panieński, imprezę firmową czy wesele. Jeżeli zależy ci na tym, by w oczach gości wypaść doskonale w roli organizatora, zdecyduj się na pokaz barmański. Nie wiesz, co to jest? Nie chcesz decydować się w ciemno? Poznaj powody, dla których zorganizowanie pokazu barmańskiego nie będzie strzałem chybionym.

W skrócie pokaz barmański można określić jako sztukę uwodzenia. Flair show przełamuje wszelkie schematy tradycyjnego serwowania drinków. Jest bowiem efektowną formą obsługi, która widzów może zaskoczyć nie tylko perfekcją wykonania, ale także jego finezyjnością.

Swobodne balansowanie ciałem w rytm energicznej muzyki, jednoczesne podrzucanie nawet paroma butelkami i innymi elementami sprzętu barmańskiego, prezentowanie trików – jest w stanie zrobić wrażenie na nawet największym sceptyku. Jest to bowiem niezwykłe widowisko, którego efektem końcowym jest drink.

To chyba dwa najważniejsze powody, dla których warto zdecydować się na pokaz barmański. Jednakże jest ich znacznie więcej. Oto one.

- Solowy pokaz barmański jest jeszcze nową i mało znaną formą atrakcji. Dzięki temu właśnie twoja impreza będzie wyróżniać się spośród setek innych.

- Pokaz barmański to okazja do zaangażowania swoich gości. Po skończonym widowisku, barman najczęściej uczy widzów podstawowych sztuczek barmańskich. Chętnych nie brakuje, bowiem każdy choć raz chce poczuć się barmanem. To także spora dawka śmiechu, bowiem pierwsze poczynania gości za barem najczęściej obfitują w komiczne sytuacje.

- Pokaz flair to sposób na rozluźnienie atmosfery. Nic tak nie jednoczy i integruje gości, jak niespotykane widowisko, po skończeniu którego każdy wymienia się wrażeniami i pozytywnymi reakcjami. Przełamywane są więc wszelkie bariery, a impreza szybko się rozkręca.

To główne powody, dla których warto zorganizować pokaz barmański. By poznać ich znacznie więcej, trzeba tego samemu doświadczyć. Nic bowiem nie zapada w pamięć jak możliwość przeżycia magicznych chwil, które oferują barmani podczas flair show.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>