Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz barmański a impreza firmowa – jak to ugryźć, żeby było ciekawie

Co jakiś czas przeprowadzane są ankiety, których celem jest zbadanie opinii pracowników na temat imprez firmowych. Przeważająca większość respondentów odpowiada, że tego typu spotkania są potrzebne. Podkreślają jednak, że muszą one zaskakiwać i być nieszablonowe. Wydaje się więc, że zatrudnienie barmana jest doskonałym pomysłem.

Pokaz barmański WarszawaPokaz barmański jest nie lada atrakcją. Doświadczony w swoim fachu barman wykonuje sztukę flair, która w sposób widowiskowy prezentuje triki z wykorzystaniem elementów sprzętu barmańskiego. Pokaz wykonywany jest w rytm energicznej muzyki. Barman zwinnymi ruchami w ruch wprawia butelki, shakery oraz inne akcesoria, z których powstają drinki. Wszystko wiruje w powietrzu, wykonując niezwykłe akrobacje. Pokaz barmański może zakończyć się zabawą z ogniem – fireshow. Barman żongluje płonącymi butelkami i zionie ogniem niczym smok wawelski.

Nauka sztuki barmańskiej flairBy bardziej zaangażować pracowników oglądających widowisko, dzięki czemu firmowa impreza zapadnie w pamięć, pokaz barmański można połączyć z krótkim kursem przygotowywania drinków. Barman zdradzi kilka podstawowych tajników pracy za barem oraz opowie wiele ciekawostek dotyczących tej branży. Kolejną atrakcją, która związana jest z osobą tego samego barmana, może być bezpłatna, godzinna obsługa baru. Pracodawca będzie musiał zapewnić tylko „narzędzia pracy”, czyli trunki oraz dodatki. Powstaną z nich fantazyjne koktajle, które zasmakują wszystkim pracownikom. Dla wielu z nich będzie to z pewnością jedyna i niepowtarzalna okazja skosztowania niespotykanych drinków.

Zatrudnienie barmana to doskonała sposobność na to, by pobudzić wszystkie zmysły podwładnych. Rytmiczna muzyka oddziałuje na zmysł słuchu, na wzrok działa zsynchronizowany z nią pokaz barmański, którego efektem końcowym są kolorowe i fantazyjnie przyozdobione koktajle. Na smak i zmysł węchu wpływają egzotyczne i pachnące owocami drinki. Na dotyk oddziałuje możliwość samodzielnego przygotowania napojów pod okiem profesjonalnego barmana.

Barman może być więc doskonałym pomysłem na uatrakcyjnienie imprezy dla firm. Warszawa, Łódź, Kraków – przedsiębiorstwa z tychże miast stawiają na nietypowe formy rozrywki dla swoich pracowników. I jak się okazuje – jest to strzał w dziesiątkę.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>