Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmanów – Zobacz Czego Się spodziewać

Myślisz, aby zarezerwować Pokaz Barmanów na swoją imprezę? Zobacz i przeczytaj czego możesz się spodziewać po takiej atrakcji. Jakie niespodzianki czekają Ciebie i Twoich gości? Patrz poniżej.

Porywający Pokaz Barmanów na Twojej imprezie.

Show barmańskie to wydarzenie z pogranicza magii i żonglerki. To ewolucje z użyciem szklanek, kubków barmańskich, butelek i wszystkiego innego co znajduje się na barze i w zasięgu barmana. Całość układu odbywa się do energicznej, znanej i lubianej muzyki. Dzięki czemu goście aktywnie uczestniczą w wydarzeniu reagując na pokaz barmanów okrzykami i oklaskami. Muzyka buduje napięcie i emocje wśród uczestników wydarzenia.

Animacja z Gośćmi po Pokazie Barmanów.

A po show następuje interakcja z gośćmi. Barmani mają w rękawie Asy w postaci kilku zabawnych konkursów dla zgromadzonej publiczności. Są to między innymi: konkurs na przygotowanie najsmaczniejszego drinka bez pomocy barmana, bądź rywalizacja w wykonywaniu “numerów” i trików barmańskich zaprezentowanych uprzednio przez barmana. Świetny pomysł na wyluzowanie się i zorganizowanie dodatkowej atrakcji.

Degustacja Autorskich Drinków – po Pokazie Barmanów.

A po pokazie i konkursach czas na ucztę dla podniebienia. Wyśmienite drinki czekają na Twoich gości. Barmani przygotują je z wielką starannością, dostosowując je do gustu zamawiających. Najpierw poznają oczekiwania gości, wypytają o ulubione smaki, później zaś skomponują idealne połączenie pod indywidualne zamówienie.

Zobacz również inne możliwości uatrakcyjnienia swojej imprezy – Warsztaty Barmańskie. Sprawdź.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>