Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz barmanów tandemowy

pokaz barmański flair warszawa1Sztukę flair określa się mianem błyskotliwej, a zarazem efektowej obsługi baru. To niezwykłe widowisko, w którym marionetkami są butelki, shakery i inne elementy sprzętu barmańskiego, a barman jest odpowiedzialny za „pociąganie sznurkami”. W rezultacie mamy do czynienia z magicznym show, w którym punktem kulminacyjnym jest drink.

A gdyby tak pomnożyć dawkę wrażeń, towarzyszącej solowemu pokazowi barmańskiemu? Gdy przed publicznością staje barmański duet – tandem – emocje sięgają zenitu. Zgrane ruchy, które są niczym innym jak synchronicznym tańcem – jednoczesnym balansowaniem ciała i prezentowaniem niezwykłych trików – wykonywane w rytm energicznej muzyki – robią jeszcze większe wrażenie.

W efekcie – pokaz barmański tandemowy sprawia, że świadkowie show angażują się jeszcze bardziej, a co za tym idzie – taki pokaz zapamiętują na dłużej.

Pokaz barmański tandemowy jest znacznie trudniejszy do wykonania. Barmani biorący w nim udział, muszą tworzyć jedno. Podczas takiego show nie ma mowy o indywidualności, bowiem wtedy cała magia pokazu pryska jak bańka mydlana.

Pokaz tandemowy najczęściej trwa nieco dłużej aniżeli pokaz solowy. Wiąże się to pośrednio także z wyższą ceną za takie show. Trzeba mieć świadomość, że koszt widowiska w duecie jest wyższy aniżeli pokaz pojedynczy. Niemniej jednak – jeżeli zależy nam na jeszcze większej dawce emocji, warto dopłacić.

Można więc bez skrupułów powiedzieć, że pokaz tandemowy jest dwa razy lepszy i choć droższy – na pewno wart jest swojej ceny. Wystarczy zapytać tych, którzy doświadczyli „na własnej skórze” takiego widowiska. Takich emocji nie da się opisać – to trzeba przeżyć. Bo w końcu: „co dwóch barmanów, to nie jeden” – parafraza tego znanego powiedzenia doskonale odzwierciedla atrakcyjność pokazu barmańskiego wykonywanego w tandemie.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>