Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pikniki Firmowe Z Udziałem Barmana To Świetny Pomysł!

Nasz pomysł na atrakcje w trakcie pikników firmowych sprawdza się zarówno w przypadku pikników dla samych pracowników jak i w przypadku pikników dla całych rodzin.

Bo jak wyglądają typowe pikniki firmowe?

Nowi pracownicy są zaciekawieni, ci bardziej doświadczeni przychodzą z obowiązku, bo wszystko już kilka razy widzieli i nic ich nie zaskakuje, a sama impreza wydaje im się po prostu nudna.

Ale wystarczy wprowadzić jeden nowy i naprawdę atrakcyjny element, by wszyscy znów się świetnie bawili. Dlatego na pikniki firmowe świetnym pomysłem jest Pokaz Barmański Barmanów z Grupy Flairtender.

Pikniki Firmowe dla calej rodziny

Barman na pikniki firmowe to jeden z najnowszych trendów, jeśli chodzi o imprezy integracyjne dla pracowników. Na czym to polega? Na organizowaną w plenerze zabawę przyjeżdża mobilny bar – wyposażony jest we wszystkie alkohole i dodatki, by zaserwować gościom takie drinki, jakich nie powstydziłby się nawet najlepszy klub. Oczywiście obsługą zajmuje się profesjonalna ekipa barmańska. Już to sprawia, że bar cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczestników pikniku.

Barman i Odjazdowe Drinki Na Pikniki Firmowe.

drinki na piknikach firmowychDrinki na piknikach firmowych smakują wyśmienicie. Poza ich degustacją można z pomocą barmana samemu je przyrządzić. Ta animacja z Gośćmi na pewno sprawi wiele radości i będzie powodem rozmówi i miłych wspomnień.

Poza obsługą barmańską możemy zaoferować na pikniki firmowe Pokaz Barmański.

Jak wygląda takie flair show czyli pokaz sztuki barmańskiej? Jest to widowisko wymagające ogromnej zręczności barmanów, znakomitego poczucia rytmu i duszy artysty. Kolorowe butelki fruwają w powietrzu i – choć są otwarte – nie wylatuje z nich ani jedna kropla alkoholu.

Barmani żonglują kilkoma butelkami jednocześnie, podrzucają też shakery i szklanki, w tak widowiskowy sposób miksując w rytm muzyki kolejne drinki. Oczywiście wszystkie koktajle przygotowane podczas flair show są później serwowane widzom. Flairtender na pikniki firmowe można zamówić też w wersji połączonej z warsztatami, w jakich biorą udział goście, ucząc się przygotowywania koktajli. Taka zabawa to kolejny element integrujący pracowników.

 

 

 

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>