Flairtender

Dopisz się do newslettera

Obsługa Barmańska – 2 ważne kryteria

Obsługa Barmańska, jaka być powinna? Po pierwsze przebojowa. Po drugie sprawna.

Pod tymi dwoma słowami wiele się kryje. Wszystko to składa się w jedną spójną całość. Aby orkiestra zagrała musi być dyrygent. Aby bar się sprawdził wszystkie elementy muszą dobrze funkcjonować.

Przebojowa Obsługa Barmańska, czego się spodziewać, czego oczekiwać?

Sekretem nie jest ciasto. Sekret to nie skład drinków, ale umiejętne ich połączenie i dodanie nutki efektów specjalnych. Otóż prawdziwą sztuką jest zainteresowanie Gościa, przytrzymanie go przy barze. Aby chciało mu się oglądać to co barman prezentuje, aby chciał eksperymentować i próbować nowych smaków. Tradycyjne i znane drinki są smaczne, jednak do odkrycia jest tyle , że aż szkoda pić powtórnie to samo. Barman to wie i powinien tę wiedzę przekazać również swoim Gościom. Proponować nowe rzeczy. Hity, które biją rekordy popularności za granicą, a u nas wciąż trzymamy się standardów.

Przebojowa obsługa to również uśmiechnięta obsługa. Zainteresowana pragnieniami zamawiających i chętna, aby odkryć razem z nimi możliwości popijania koktajli.

Sprawdzona Obsługa Barmańska – sprawnie do dzieła!

Sprawdzona oznacza doświadczona. Barman powinien wiedzieć kiedy pogadać, a kiedy sprawnie i szybko działać aby zmniejszyć kolejki przy barze. Doświadczenie podpowie mu również na co ma ochotę jego Gość. Nierzadko nie potrafimy wyrazić naszych chęci, wówczas profesjonalista powinien podpowiedzieć nam i zasugerować coś odpowiedniego. Do tego doświadczony barman ma za sobą wiele przeróżnych sytuacji w trakcie imprez nic go więc nie zaskoczy i nie zdziwi. No.. prawie nic.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>