Flairtender

Dopisz się do newslettera

Kawa Na Targi i Konferencje – Poczuj Mocny Smak Kawy

Jeżeli Targi to również Kawa. Pobudza, dodaje energii, pomaga w  skupieniu i do tego jest zdrowa. Ale tylko ta z ekspresu, dlatego warto wziąć na imprezę doświadczonego Baristę, który odpowiednio ją zaparzy i zaserwuje w przyjemny dla oka sposób.

Jeżeli zależy Ci na prestiżu swojego Stanowiska Targowego wynajmij Baristę, który przygotuje znakomitą, najwyższej jakości kawę.

Magiczna moc kawy tkwi w jej niesamowitym aromacie, a także w niepozornej białej substancji o gorzkawym smaku, czyli kofeinie. Pobudza ona układ oddechowy, stymuluje krążenie, obniża napięcie mięśni. Kawosze przyznają, że nic tak nie odpręża jak poranna (popołudniowa) filiżanka dobrej kawy, która od razu poprawia samopoczucie i koncentrację.

Kawa na Targi – jaka najlepsza.

Aromat kawy działa na nas mocniej niż smak, ale warto pamiętać, że jest ulotny. Kawa mielona traci aromat już po godzinie, napar kawowy – w ciągu kilkunastu minut. Zatem najzdrowszym i najbardziej korzystnym dla nas rozwiązaniem na imprezie zewnętrznej, czyli Targach jest picie kawy świeżo mielonej, przygotowanej dzięki specjalnym ekspresom ciśnieniowym, bądź automatycznym z wbudowanym młynkiem. Kawa z ekspresu ciśnieniowego przygotowywana jest przez wyspecjalizowanego Baristę, który oprócz tego że przyrządzi nam świetną kawę to ró wnież poda ją w przyjemny dla oka sposób. Tak podana i przyrządzona kawa wypełni swoje zadanie podwójnie.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>