Flairtender

Dopisz się do newslettera

Imprezy Integracyjne – Drink Bar To Najlepsza Atrakcja

pomysl na impreze firmowa - barmanFirmowe Imprezy Integracyjne bardzo łatwo mogą stać się kolejnym przykrym obowiązkiem wymagającym od pracowników zostania po godzinach. Jednak wystarczy zorganizować zabawę w sposób pomysłowy, by było to długo oczekiwane wydarzenie rzeczywiście łączące pracowników. Atrakcją, która zawsze się sprawdza jest Drink Bar z Odjazdowymi Koktajlami.

Dobre drinki, przebojowi barmani i efektownie urządzony bar to podstawa każdej udanej imprezy. Jest to coś co zdecydowanie zachwyci Gości przyjęcia.

Barman na imprezę firmową

Jeśli chcesz w sprawdzony sposób uatrakcyjnić firmową imprezę integracyjną, najlepiej zamówić mobilny bar z pełnym wyposażeniem oraz przebojową ekipą barmanów, która będzie go obsługiwać. Poza serwowaniem drinków barmani przygotują show z żonglerką butelkami i koktajlami. A Ty masz gwarancję, że ta atrakcja jeszcze długo po imprezie integracyjnej będzie tematem rozmów wśród pracowników.

Jak wygląda flair show?

pokaz-barmanski-flairtenderFlair show to pokaz profesjonalizmu barmanów. Polega na przygotowywaniu drinków w bardzo spektakularny sposób. Najczęściej barman (lub cała ekipa pracująca za barem) żongluje butelkami z alkoholem w rytm muzyki, stopniowo napełniając kolejne szklanki z koktajlami. Całość może być też połączona z podpalaniem alkoholu, co daje niezwykły efekt płonących drinków. Oczywiście efektem pokazu sa perfekcyjnie zmiksowane koktajle, które następnie serwuje się gościom.

Zobacz jakie mamy pomysły na Pikniki Firmowe z udziałem całej rodziny.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>