Flairtender

Dopisz się do newslettera

Impreza urodzinowa w Warszawie – Barmańska Atrakcja

wigilia firmowa warszawaNowy rok to czas, gdy spora część osób organizuje spotkania dla swoich bliskich. Choć odbywają się one zwykle pod hasłem impreza urodzinowa, tak naprawdę są formą okolicznościowych imprez integracyjnych. Jak połączyć tradycyjne akcenty spotkań z nowoczesnymi pomysłami, by impreza urodzinowa była prawdziwą atrakcją, a nie kolejnym nudnym obowiązkiem? Podpowiadamy kilka pomysłów.

Zasada numer jeden: prawdziwe urodziny, to te spędzana w gronie bliskich.  Dobrym pomysłem jest dobrze przygotowana impreza dla znajomych i rodziny, w której swobodnie nawiązujemy do tego co się wydarzyło w naszym życiu.

Urodzinowy drink bar. Wiadomo, że dobrze przygotowane drinki to zawsze atrakcja imprezy. Zamawiając mobilny bar na imprezę urodzinową dodaj do niego akcenty urodzinowe i masz receptę na sukces. Ekipa barmańska zwykle prezentuje się w urodzinowej odsłonie, a same drinki zmieniają nazwy na nawiązujące do urodzin.

Warsztaty barmańskie. Jeśli już na imprezie znajduje się mobilny bar, obsługująca go ekipa może nie tylko serwować drinki, ale też poprowadzić warsztaty ich przygotowywania. Do nauki miksowania koktajli nikogo nie trzeba będzie zachęcać!

Prezenty, prezenty, prezenty… Impreza urodzinowa bez prezentów? Lepiej tego nie testować! Na szczęście wcale nie muszą to być kosztowne upominki. Wystarczą drobiazgi, ale wręczane w oryginalny sposób, na przykład losowane. Zabawa gwarantowana

A jakie atrakcje Wy chętnie widzielibyście na waszej imprezie urodzinowej czy będąc gościem takiego przyjęcia? Czekamy na Wasze komentarze!

 

Tagi:
Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>