Flairtender

Dopisz się do newslettera

Impreza firmowa musi zaskakiwać


Impreza firmowa WarszawaFirmowe imprezy stają się coraz bardziej popularne. Jest to bowiem okazja do zbudowania mocniejszych więzi między pracownikami. Potwierdzeniem tego mogą być przeróżne statystki, których celem jest zbadanie opinii zatrudnionych. Wyniki jednoznacznie wskazują, że imprezy dla pracowników to najlepszy sposób na poprawę stosunków w firmie. Jest jednak jeden warunek – pracodawca musi pozytywnie zaskoczyć swoich podwładnych.

Okazuje się bowiem, że popularne ostatnimi czasy bankiety powoli odchodzą do lamusa. Pracownicy wolą spędzać czas aktywniej. Latem dobrym sposobem będą imprezy plenerowe, polegające na zawodach sportowych. Popularnością cieszy się także paintball bądź off-road. Kiedy pogoda nie sprzyja – a więc w okresie jesiennym i zimowym – można firmowe imprezy integracyjne przenieść do lokalów. Coraz rzadziej jednak pracownicy biorą udział w imprezach tematycznych, które kojarzą się przede wszystkim z przebieraniem i „wygłupami”. Większość obawia się, że takie zachowanie mogłoby być niewłaściwie odebrane przez pracodawcę.

By impreza firmowa zaskoczyła pracowników – w sposób pozytywny – pracodawca powinien zadbać więc o niespotykane i nieszablonowe atrakcje. Dobrym pomysłem może okazać się turniej darta, kasyno czy pokaz sztuczek w bilardzie artystycznym. Nie lada gratką jest również zatrudnienie profesjonalnych barmanów do obsługi baru. W ramach dodatkowej atrakcji można zamówić niezwykłe widowisko – pokaz sztuki barmańskiej –  flair – zakończony fireshow. Na specjalne życzenie można zorganizować krótki kurs, podczas którego pracownicy będą mieli okazję poznać kilka tajników przygotowywania drinków.

Wśród niespotykanych pomysłów pojawia się wieczór w salonach odnowy biologicznej. Wbrew pozorom, taka forma rozrywki i relaksu w jednym, przypada do gustu również mężczyznom.

Firmowe imprezy integracyjne muszą zaskakiwać podwładnych. Tylko dzięki temu pracodawcy osiągną swój cel. Pracownicy, którzy będą mieli okazję w nietypowy sposób zintegrować się ze swoimi kolegami, a jednocześnie zrelaksują się, będą pracować bardziej wydajnie i w większym stopniu będą utożsamiać się z firmą.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>