Flairtender

Dopisz się do newslettera

Barman – Usługi Barmańskie – Sprawdzone i Polecane

Impreza z barmanami to świetny sposób na sukces. Zabawią, poleją, pokażą sztuczki które zadziwią i wprowadzą Gości w świetny nastrój. Warto zatrudnić takiego Pana Barmana. Usługi barmańskie mają szerokie spektrum możliwości. Można zaskoczyć ognistym show, zorganizować krótki kurs z nauki tworzenia koktajli, można zaserwować odjazdowe drinki na imprezie tematycznej. Możliwości jest wiele i ogranicza nas jedynie wyobraźnia i kreatywne spojrzenie na nasz event.

Barman – Usługi Barmańskie Sprawdzonego Barmana.

W ramach usługi zapewniamy przebojową i efektowną obsługę barmańską. Barmani, którzy z nami współpracują są w stanie wyczarować każdy koktajl oraz zaskoczyć nowymi, nietuzinkowymi połączeniami smakowymi. Dzięki temu stojący przy barze Goście oglądają przygotowanie drinka jak ceremonię, swoisty rytuał. Zwinne i płynne ruchy dostarczają wielu emocji, aż chce się próbować tak starannie stworzonego napoju.

Barman, usługi barmańskie – Drinki tworzone z pasją.

Nasi barmani to pasjonaci. Tego nie można im odmówić. Poza doskonaleniem się w przygotowywaniu drinków, ćwiczą sztukę efektownego tworzenia koktajli przy barze. Owa sztuka to tzw. flair, czyli robienie drinków “z przebojem”. Podrzucając butelki, żonglując i wprawiając w ruch wszystko co leży na barze. Dla oglądających to piękny widok. Takie małe przedstawienie. Polecamy w szczególności gdy chce dać Gościom coś, czego wcześniej nie mieli okazji zobaczyć.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>