Flairtender

Dopisz się do newslettera

Barman Na Imprezę Firmową

Warsztaty barmańskie WarszawaBarman na imprezę firmową? A dlaczego nie! Kto powiedział, że na dobra obsługę barmańską możemy liczyć w klubach, a na spotkaniach integracyjnych to najwyżej zimne piwo z lodówki i wódka rozlewana dyskretnie pod stołem?

Firmowe imprezy bardzo często mają swoich zagorzałych zwolenników i przeciwników. Do pierwszych zalicza się zazwyczaj kadra zarządzająca, do drugiej – pracownicy, rozczarowani koniecznością poświęcenia prywatnego czasu na kolejne przewidywalne i dość nudne spotkanie. A gdyby tak zaproponować im atrakcję, która naprawdę się spodoba? Coraz częściej na imprezę firmową zapraszany jest barman. I nie zdarza się, by pracownicy nie byli tym faktem zachwyceni…

Bar Przyjedzie Na Imprezę

Żeby zaprosić barmana na imprezę firmową, trzeba zapewnić mu odpowiednie warunki do pracy. Na szczęście dostępne sa mobilne bary, które stylistyką nie odbiegają od tego, co widujemy w klubach. Efektowne, z podświetleniem i gustownymi ozdobami stają się zwykle okiem imprezowego cyklonu. Zaproszony na imprezę barman może też dysponować zestawem alkoholi i akcesoriów niezbędnych, by wyczarować wszystkie drinki, jakich tylko mogą zapragnąć goście.

Barmańskie Show Dla Pracowników

Wiadomo, że same drinki zmieszane ręka mistrza barmańskiego fachu to już duża atrakcja. Jednak największym zainteresowaniem cieszy się zawsze flair show, czyli artystyczny pokaz barmańskich umiejętności. Wirujące nad barem butelki, żonglerka i tworzenie drinków podczas tych niezwykłych akrobacji to coś, o czym jeszcze długo będzie mówiło się na firmowych korytarzach.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>