Flairtender

Dopisz się do newslettera

Barman Do Wynajęcia – Warszawa – Sprawdzony i Polecany

Impreza z orzeźwiającymi drinkami i przebojowym ich przygotowaniem odbędzie się tylko ze sprawdzonym Polewaczem Procentów, czyli Barman do wynajęcia Warszawa, na Twojej imprezie. Prywatny barman przyjedzie ze swoim sprzętem oraz alkoholem i w mgnieniu oka przygotuje stanowisko, na którym powstaną świetne drinki, a goście będą mieli szansę, aby nauczyć się ich przygotowania. Chętne osoby otrzymają okazję do wejścia za bar i spróbowania swoich sił w “mieszaniu alkoholi” wszystko pod czujnym okiem naszego barmana.

Barman do wynajęcia Warszawa – w wybranym przez Ciebie  miejscu przygotujemy stanowisko, przy którym Barman będzie dbał o podniebienia Gości.

W dowolnym miejscu możemy zaaranżować stanowisko barmańskie. Plener, wnętrze restauracji, klubu, wynajętej sali – przemieni się w miejsce z koktajl – barem z prawdziwego zdarzenia. Na imprezie, na której się pojawimy zrobimy niezłe zamieszanie serwując zarówno klasyczne jak i autorskie połączenia smakowe. Odbiegamy od tradycyjnych drinków i nudnego ich przygotowania. W naszym serwisie dominuje efektowne tworzenie mini dzieł sztuki, co oznacza, że akcesoria barmańskie wirują w górze i wprawiają w zachwyt Gości, a powstający napój jest oprócz tego, że smaczny to i znakomicie wyglądający.

Barman do wynajęcia Warszawa. Jeżeli chcesz wyróżnić swoją imprezę, albo po prostu potrzebujesz sprawdzonego Polewacza Procentów – zadzwoń, napisz, a my wycenimy każdą imprezę. Dostosujemy ją do Twoich potrzeb i wymagań. Każda impreza jest dla nas nowym wyzwaniem i do jej przygotowania podchodzimy indywidualnie.

Zapraszam do obejrzenia relacji video z imprezy, na której był Pokaz Barmański – to widowisko jest jak wisienka na torcie. Warto sprawdzić.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>