Flairtender

Dopisz się do newslettera

Bar Kawowy Na Targi i Konferencje

Aromat świeżo mielonych ziaren kawy unoszący się powietrzu od razu pobudza i zachęca do wypicia filiżanki. Bar Kawowy na targi i konferencje jest w szczególności mile widziany, ponieważ chcąc rozmawiać o interesach warto naszych przyszłych kontrahentów orzeźwić i dodać im trochę mocy zwłaszcza gdy spotkanie rozpoczyna się rano.

Bar Kawowy Na Targi – Aromat świeżo mielonej kawy, który pozytywnie elektryzuje.

Serwis baristy jest nieodłącznym elementem funkcjonowania baru ciśnieniowego. Podczas obsługi każdy Gość może zamówić ulubiony rodzaj kawy i spodziewać się z duszą artysty przygotowanego napoju. Efektowny styl podawania kaw, czyli Latte Art zapewnia miłe zaskoczenie i uśmiech na twarzy otrzymującego kawę Klienta. Efekt “wow” jest gwarantowany.

Bar Kawowy Na Konferencje – Zaplanuj każdy szczegół.

Konferencje to czas, w którym nasz umysł jest skupiony i skoncentrowany na pracy. Zwykle czynnie pracujemy słuchając i notując to o czym mówi prelegent. Niemniej nie rzadko pojawiają się podczas wykładu chwile, które nazywamy “odpłynięciem”. Brakuje nam energii i odczuwamy dyskomfort. Wówczas z pomocą może przyjść filiżanka kawy. Orzeźwienie i dobry nastrój podczas wielogodzinnych wykładów. Proponujemy Państwu wysokiej jakości kawę ziarnistą podawaną pod różnymi postaciami, wykonaną w efektownym stylu Latte Art. Kawa przygotowywana jest przez baristę, który dostosuje jej smak i moc do gustu Gości. Ponadto jesteśmy mobilni i posiadamy eleganckie bary, przy których Goście będą czuli się komfortowo i przyjemnie.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>