Flairtender

Dopisz się do newslettera

Warsztaty Barmańskie Warszawa + Pokaz Barmański

W piątkowy wieczór 17 lutego miała miejsce impreza dla firmy Deutsche Bank w restauracji Glass House w Warszawie. Goście przyjęcia oglądali  pokaz barmański w wykonaniu Radosława Podlaskiego oraz uczestniczyli w szkoleniu barmańskim.

Warsztaty Barmańskie i Pokaz Barmańśki na imprezie firmowej w Warszawie.

Wieczór rozpoczął energetyzujący pokaz sztuki barmańskiej “flair”. Oglądający mogli podziwiać triki barmańskie z użyciem akcesoriów tj. kubki, butelki, szklanki czy też kostki lodu. W choreografii przeplatały się efektowne rozlania, żonglerka oraz zabawne gesty, którymi barman rozśmieszał i angażował do zabawy. Show okazało się znakomitym wstępem do dalszej części, podczas której uczestnicy przyjęcia mieli uczyć się tworzenia koktajli.

Warsztaty barmańskie na imprezie firmowej.

Barmani Michał i Radek zorganizowali warsztaty podczas, których każdy z uczestników miał zrobić po trzy drinki na różnych alkoholach tj. wódka, whisky i rum. Pierwszy drink to znane i uwielbiane przez kobiety Mojito w wersji naszych barmanów. Kolejny to whisky shake’owane z sokiem i dodatkiem syropu barmańskiego, a ostatni to Blue Lagoon w nowej odsłonie. Każdy koktajl wymagał użycia innego sprzętu barmańskiego zatem goście imprezy zapoznali się z różnymi możliwościami miksowania i mieszania składników.

W trakcie prowadzenia przez barmanów szkolenia goście dopytywali się gdzie można kupić składniki oraz zaopatrzyć się w narzędzia barmańskie. Byli zachwyceniu nowymi wersjami klasycznych drinków. Po raz pierwszy zrobili swój profesjonalny drink, dlatego też tak dobrze smakował.

Dziękujemy za zaproszenie nas do kolenjego wspólnego projektu Łukaszowi Łabanowskiemu z firmy Meetings Poland.

Tutaj przeczytasz kolejną relację z warsztatów barmańskich na imprezie firmowej – zapraszamy.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>