Flairtender

Dopisz się do newslettera

Warsztaty Barmańskie + Pokaz Barmański Warszawa

Warsztaty barmańskie na imprezie firmowej to przyjemne zgłębianie wiedzy połączone z nutką rywalizacji. Nie ma nudy i siedzenia przy stole. Jest walka o sporządzenie najlepszego drinka, nauka trików barmańskich i odkrywanie tajników mieszania alkoholi. Pokaz barmański to wisienka na torcie podczas takiej imprezy. Zatem nie czekaj tylko zdecyduj się na show, niesamowite przeżycia i wiedzę, którą można wykorzystać podczas np. swojej prywatnej imprezy.

21 listopada w restauracji Glass House w Warszawie odbyła się impreza dla kadry zarządzającej Nordea Banku. Uczestnicy wydarzenia zostali zaskoczeni przez dział marketingu swojej firmy, który przygotował dla nich nie lada niespodziankę. Podczas gdy konsumowali pierwszy posiłek z głośników zaczęła dobiegać głośna, taneczna muzyka. Kłóciło się to ze spokojnie rozpoczętym biesiadowaniem. Nagle barman stojący za barem (Radek) zaczął do bitu rzucać butelkami rozkręcając się do właściwego pokazu barmańskiego. Goście imprezy oderwali się od jedzenia i skierowali swój wzrok na popisy Radka, który na dobre zaczął swoje spontaniczne show. Kończąc otrzymał gromkie brawa. Zaproszeni ludzie z uśmiechem zareagowali na to co się stało, a to dopiero początek intensywnego poniedziałkowego wieczoru.

Warsztaty barmańskie

Radek oraz Marcin w dalszej części imprezy poprowadzili warsztaty barmańskie dla zgromadzonych gości. Ich profesjonalne podejście do tematu pomimo luźnej atmosfery przyczyniło się do zaciętej rywalizacji o miano najsmaczniejszego koktajlu. A każdy miał do wykonania po trzy drinki: na bazie whisky, rumu oraz wódki. Własnoręcznie wykonane napoje wszystkim smakowały i były dopijane do samego dna.

Konkurs z wykonania trików barmańskich wzbudził najwięcej emocji, może dlatego że walka toczyła się o przepyszne czekoladki – baryłki, które kryły w sobie nadzienie alkoholowe.

Emocjonujący wieczór zakończył się pokazem Radka z użyciem ognia. Dmuchał niczym smok i żonglował płonącymi butelkami z ogromną zwinnością ku uciesze oglądających.

Warsztaty barmańskie dla firmy to znakomity pomysł na wspólne spędzenie wieczoru. Polecamy je w parze z pokazem sztuki barmańskiej. Całość to odlotowe połączenie.

Dziękujemy Panu Łukaszowi z agencji eventowej Global Creative, który wynajął nas to swojego projektu.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>