Flairtender

Dopisz się do newslettera

Sylwestrowy Pokaz Barmański – Relacja z Imprezy

Wystrzałowego Sylwestra spędzili goście Restauracji Le Jardin w Strykowie. Radosław Podlaki dał ognisty pokaz barmański.  Goście z chęcią dopingowali naszego barmana podczas gdy wykonywał ewolucje za swoim barem.

Pokaz barmański, czyli Sylwester 2014 spędzony w atmosferze porywającego show.

Wokół naszego barmana wirowały butelki, szklanki, kubki i pozostałe akcesoria barmańskie. Jego pokaz trzymał w napięciu i zbudował iście klubowy klimat. Najbardziej zachwycone były Panie, którym podczas efektownego rozlania drinków do szklanek Radek podał z uśmiechem te smakowite napoje.

Pokaz Barmański – Rozrywkowo i Niebanalnie spędzona impreza.

A po pokazie barmańskim nastąpiła degustacja Autorskich drinków. Pięknie ozdobione koktajle popijali goście Sylwestrowego balu. Najbardziej spodobały im się nietypowe połączenia smakowe. Na pewno nie wiało nudą, było ekscytująco dzięki świetnym humorom panującym na przyjęciu. A do tego te rajskie napoje.

Sylwestrowa zabawa z barmanami.

Goście imprezy sylwestrowej  mieli możliwość aby wcielić się w rolę barmanów. Radek zapraszał gości za bar, aby sprawdzili się w tej roli. Zorganizował również konkurs. Kto samodzielnie wykona lepszy koktajl. Do konkursu zgłosiły się dwie osoby. Miały do dyspozycji cały sprzęt i asortyment za barem. Wygrał lepszy. Drink był orzeźwiający i przede wszystkim dało się go wypić ;)

Pokaz Barmański wzbudził wiele pozytywnych emocji. Podziw, radość i adrenalinę podczas rywalizacji o najlepszego drinka. Gościom bardzo smakowały serwowane koktajle, a o show będą pamiętać przez długi czas.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>