Flairtender

Dopisz się do newslettera

Sylwester 2013 – Barman i Efekty Specjalne

sylwester pomyslySylwester 2013 tuż tuż. Organizatorzy imprez już przygotowują ofertę i szukają zainteresowanych najbardziej szampańską zabawą. Czas dowiedzieć się, jakie trendy są najmodniejsze w tym sezonie. Czego będą szukali goście? My już to wiemy!

Powiedzieć, że Sylwester kojarzy się z alkoholem, to jak powiedzieć, że latem świeci słońce. Nawet ci bardziej wstrzemięźliwi nie wyobrażają sobie przywitania Nowego roku bez lampki szampana wychylonej o północy. A co z innymi alkoholami? Nie ukrywajmy – osoby poszukujące miejsca, gdzie spędzą Sylwester 2013, zwracają uwagę na to, jaką ofertę baru proponuje organizator.

Bar mobilny – nowoczesne rozwiązanie na Sylwestra

Jeśli Sylwester 2013 organizowany będzie w klubie – bar wraz z c całym wyposażeniem dostępny jest dla gości. ale co zrobić, jeśli chcemy zorganizować imprezę sylwestrową w wynajętej sali, czy – jak to coraz częściej praktykują duże grupy znajomych – w domu wynajętym specjalnie na tę noc? Rozwiązanie to mobilny bar.

Mobilny bar do wynajęcia to usługa dostępna na wyciągnięcie ręki. Na czym polega? Wystarczy ją zamówić, a w miejscu Twojej imprezy pojawi się efektowny bar ze skórzanymi detalami i podświetlanym blatem, jakim śmiało mógłby pochwalić się modny klub. Oczywiście mobilny bar wyposażony jest w alkohole i dodatki niezbędne do miksowania koktajli, a jego obsługą przez całą noc zajmuje się profesjonalna ekipa barmańska.

Mobilny bar może być rozstawiony w sali, w której organizowany jest Sylwester, a nawet w domu, jeśli tylko gospodarze dysponują odpowiednią powierzchnią. To najlepsze rozwiązanie, by goście sylwestrowi przez całą noc mieli dostęp do najlepszej jakości koktajli i, w tym także koktajli bezalkoholowych.

Efekty specjalne

Sylwester 2013 będzie naprawdę niezapomniany, jeśli zadbasz jeszcze o efekty specjalne. W ich zorganizowaniu pomoże Ci ekipa barmańska obsługująca mobilny bar. Barmani mogą zaprezentować gościom show, czyli pokaz żonglerki butelkami w rytm muzyki zakończonej podaniem efektownych drinków. O północy prawdziwym hitem będzie płonący alkohol.  Oprócz tego organizując bardziej kameralną imprezę barmani mogą też poprowadzić warsztaty z miksowania drinków, w które zaangażują uczestników Sylwestra w roku 2013.

A Wy jakie macie plany na tegorocznego Sylwestera?

 

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>