Flairtender

Dopisz się do newslettera

Show Barmańskie – Pokaz Mody Warszawa

pokaz mody soho factoryW marcu na warszawskiej Pradze, odbył się Pokaz Mody ViaModa Industrial skupiający projektantów z Polski i zagranicy. Wydarzenie miało miejsce w Soho Factory miejscu, które swoim awangardowym wnętrzem przyciąga ludzi kultury i biznesu.

Pokaz Mody – Soho Factory Warszawa

Imprezie patronował Czesław Mozil. Całość wydarzenia była również połączona z akcją charytatywną, która wesprze dzieci z domów dziecka, dzięki koszulkom, które z autografami gwiazd, będą sprzedane na aukcji.

Na scenie głównej zaprezentowane zostały kolekcje wiosenne. Największy aplauz otrzymał projektant z Polski. Zaprezentował niecodzienne nakrycie głowy. Był to jeden z najbardziej oklaskiwanych projektów. Wzbudził wiele pozytywnych emocji.

pokaz mody soho - barman show

Ogniste Show w wykonaniu Radosława Podlaskiego

Wydarzenie modowe zwieńczone było ognistym pokazem barmańskim. Goście mogli obejrzeć występ Radosława Podlaskiego tuż po oficjalnej części imprezy. Zgromadzeni projektanci, zaproszeni goście, modele i modelki, przy dźwiękach muzyki, towarzyszyli barmanowi w pokazie umiejętności i zręczności w przygotowywaniu drinków.

Najwięsze poruszenie wywołał taniec z płomieniami. Kilkakrotnie Radek dmuchał ogniem, aby zgromadzeni fotoreporterzy mogli zrobić ciekawe zdjęcia.

pokaz mody soho - pokaz barmanski

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie do udziału w imprezie. Dzięki temu, że mogliśmy jako jedni z pierwszych obejrzeć najnowsze trendy w modzie, mamy nadzieje, że nasze kreakcje wiosna/lato 2014 będą jak najbardziej na czasie :)

 

 

Poniżej jeszcze jedna fotka Radka, który dzielnie rozpala serca gości przed barem.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>