Flairtender

Dopisz się do newslettera

„Radslaw, Macaj i Marcin” polecieli do Londynu na Roadhouse World Flair III

31 czerwca, Radek wraz ze swoimi kolegami „po fachu” – znajomymi barmanami – Marcinem Cebulą oraz Maćkiem Chojarą, wybrał się do Londynu. Panowie chcieli na „własnej skórze” przekonać się, jak tworzy się drinki w Roadhouse – mekce europejskiego barmaństwa flairowego.

alex-searle

W każdą ostatnią niedzielę miesiąca odbywają się tam zawody barmańskie, w których uczestniczą specjaliści z całego świata. Nie zabrakło barmanów z Kazachstanu, Japonii, Włoch, Rumunii, Finlandii. Swoją obecność zaznaczyli także Francuzi, Holendrzy, Austriacy, Anglicy i oczywiście…. wspomniani Polacy. Każdy z barmanów zaprezentował swoje umiejętności i pokazał, jak to się robi w ich kraju.  W turnieju najlepszymi okazali się: Tom Dyer, Luca Valentin, Antonio Mantelli.

Filmik z tego wydarzenia dostępny jest na stronie delirium.tv. W materiale można obejrzeć barmańskie popisy wszystkich uczestników, również polskich reprezentantów.

Uwaga! Błędy w imionach nie są przypadkowe. Taki zapis widnieje na stronie delirium.tv. Pisownia polskich imion nadal sprawia wiele trudności. Nie należy się więc dziwić, że popełniane są literówki. A my to wybaczamy ;)

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>