Flairtender

Dopisz się do newslettera

Prezent Na Dzień Kobiet – Ognisty Pokaz Barmański

Kobiety potrafią się bawić. Niezależnie od wieku “Dzień Kobiet” to tradycja, którą celebrują z wielką przyjemnością.

Ponadczasowość tego święta jest fenomenalna. Kiedyś na dzień kobiet dostawano goździki. Koledzy w szkole zazwyczaj przynosili tulipany bądź różyczki, a dzisiaj to już istna finezja i tylko wyobraźnia ogranicza mężczyzn oraz same Panie w sposobie celebrowania tego wyjątkowego dnia jakim jest 8 marca.

drink bar na urodziny

atrakcje na dzien kobiet

Dzień Kobiet z drinkami w tle

W Domu Kutury “Lokator” w Zduńskiej Woli, Pani Dyrektor postanowiła, że zrobi coś ekstra i przebije dotychczasowe przyjęcia. Scenariusz wyglądał następująco. Na początek Panie otrzymały parujące drinki na powitanie, w trakcie trwania imprezy mogły skorzystać z porady stylistki oraz zrobić w niskiej cenie manicure.

W między czasie odbył się ognisty pokaz sztuki barmańskiej. Butelki latały w powietrzu, a z głośników słyszalna była muzyka ze znanych, światowych musicali. Po występie barman zorganizował dla przybyłych Pań krótkie konkursy, a po wydarzeniu, przez cały wieczór funkcjonował drink bar, przy którym można było zamówić pyszne, świetnie ozdobione koktajle.

Panie zainteresowane tajnikami sztuki barmańskiej, mogły skorzystać ponadto z indywidualnej lekcji u barmana z przygotowywania drinków i dekoracji. Te umiejętności na pewno wykorzystają przy różnych okazjach.

Ogniste Show – Panie były zachwycone

pokaz barmanski dzien kobiet

pokazy sztuki barmanskiej w dniu kobiet

 

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>