Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pomysł Na Impreze – Zdjęcia + Relacja

Pomysł Na Impreze jest prosty – świetna zabawa i pozytywna atmosfera. Receptą na taki klimat jest osoba w postaci Barmana, który orzeźwi, doda energii i dopieści podniebienia Gości.

Pomysł Na Impreze. Barman, który zadba o wszystkie szczegóły, abyście Wy mogli korzystać z chwili.

Imprezy mają to do siebie, że zawsze ktoś jest zaangażowany w ich organizację oraz późniejszy przebieg. Im więcej zlecimy jednak osobom zewnętrznym tym więcej będziemy mieli czasu dla siebie, aby korzystać z uroków chwili i rozkoszować się towarzystwem. Polecamy sprawdzoną metodę na dobry humor. To wieczór z prywatnym barmanem, który wprost oczaruje Waszych Gości.

Tysiąc smaków w jednym barze to degustacja drinków przez cały wieczór i za każdym razem odkrywanie nowych połączeń smakowych.

Barman, który zaserwuje Waszym Gościom rozrywkę z najwyższej półki. To Idealny Pomysł na Impreze.

Tak się składa, że w minioną środę mieliśmy okazję gościć na 4o-tych urodzinach. Impreza odbywała się w wynajętym lokalu w centrum Warszawy.

Klimat i atmosfera tam panująca była niesamowita. Wspaniałe dekoracje, pyszne jedzenie oraz przebojowa muzyka. O każdy szczegół zadbano drobiazgowo. Tutaj wspomnimy, iż przebiegiem i organizacją przyjęcia zajmowały się event menedżerki z Agencji Eventowej “The Inspirations”. Ich zaangażowanie i długoletnie doświadczenie sprawiło, że impreza przebiegała wzorowo. W 100% polecamy współpracę z tą firmą.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>