Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokazy Barmańskie Zakopane – relacja z imprezy

Pokazy Barmańskie Zakopane. Szkolenia i konferencje nie wieją nudą. Przynajmniej nie w Zakopanem gdzie Organizatorzy po kilku godzinach wykładów zarezerwowali dla uczestników Pokazy Barmańskie. Zakopane wczesną wiosną jest urzekające. Radek wybrał się do hotelu Mercure, aby dać show, które rozgrzało gości i wprawiło w świetne nastroje.

Jego popisy za barem spotkały się z aprobatą i były przyczyną świetnych humorów gości, którzy po występie mogli spróbować swoich sił w podrzucaniu butelkami.

Pokazy Barmańskie Zakopane – Goście próbują swoich sił w żonglerce.

Interakcja z gośćmi po pokazie barmańskim sprawiła wszystkim wiele radości. Zaangażowanie uczestników konkursu było ogromne dzięki czemu publiczność oglądająca wyczyny kolegów miała również uciechę i z uwagą obserwowała wyniki.

Pokazy barmańskie Zakopane – rozrywka w światowym wydaniu + znakomite drinki

Nawet najbardziej wytrawni smakosze byli usatysfakcjonowani drinkami przygotowanymi przez Radka. Pomysłowość jaka charakteryzuje naszego barmana przypadła do gustu Panom z branży IT, którzy skrupulatnie dopytywali o skład i sposób przyrządzenia koktajli. Dla Radka to największa nagroda za starania podczas komponowania nowych smaków.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>