Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokazy Barmańskie Wrocław – Relacja z Imprezy

Szukasz pomysłu na wyjątkową imprezę? Polecamy ogniste pokazy barmańskie. Wrocławska restauracja, w której uatrakcyjniliśmy imprezę firmową organizowaną z okazji 10 lecia istnienia firmy z branży spożywczej przekonała się o sile naszego show. Dlaczego pokazy barmańskie (Wrocław) mają taką siłę rażenia? Ponieważ są namagnetyzowane pozytywną energią i dają motywację do wyśmienitej zabawy.

Pokazy barmańskie Wrocław. Wyjątkowy event, z wyjątkowymi atrakcjami. Goście podziwiali show naszego barmana i smakowali autorskich koktajli.

Pokaz barmański to 10 minutowe, porywające show do energicznej muzyki. Barman wykonujący pokaz ma świetną relację z widzami i wciąga ich do wspólnej zabawy. Dzięki czemu cała sala wspólnie przeżywa emocje podczas wykonywania ewolucji z użyciem szklanek. shakerów, butelek i innych akcesoriów barmańskich.

A po pokazie barman przeprowadza konkursy dla chętnych i przede wszystkim tych, którzy złapali bakcyla. Mają oni okazję podrzucać butelkami, wykonywać “numery” na plastikowym sprzęcie, rywalizować w zakresie stworzenia najlepszego drinka. Świetna rozrywka zarówno dla biorących udział, jak i dla widzów, którzy kibicują i dodają otuchy startującym w konkursach.

Bardzo pomysłowym rozwiązaniem są pokazy barmańskie. Wrocławskiej restauracji, która robiła przyjęcie dla swojego klienta zależało na wywołaniu emocji takich jak śmiech i podziw. Dzięki naszemu blokowi artystycznemu udało się osiągnąć cel i zrobić wrażenie na przybyłych widzach.

Polecamy również przeczytanie artykułu Pokazy Barmańskie Opole.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>