Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokazy Barmańskie Warszawa – Wybory Miss Warszawy 2012- klub Loft 44

Michał Kowalewski w poniedziałek, 23 kwietnia dawał ogniste pokazy barmańskie. Warszawa, a raczej towarzystwo ze świata mody zebrało się w klubie Loft, aby rozstrzygnąć konkurs na najpiękniejszą kobietę wśród nastolatek w stolicy. Wybory Miss Warszawy 2012 skupiły również szerokie grono ludzi zainteresowanych najnowszymi trendami w modzie. Znalazły się regionalne telewizje, które robiły wywiady z zaproszonymi gwiazdami oraz oczywiście zwyciężczyniami konkursu piękności.

Pokazy Barmańskie Warszawa – Michał Kowalewski dał ogniste show na wyborach Miss Nastolatek 2012, następnie serwował kandydatkom i zwyciężczyniom orzeźwiające koktajle.

Nasz Barman Michał, dał popis swoich umiejętności barmańskich w klubie Loft 44. Jego występ był świetnym dodatkiem do Gali wyborów Miss oraz punktem rozpoczynającym trwające do późnych godzin nocnych After Party. Po zaprezentowaniu swoich umiejętności w podrzucaniu butelkami Michał przeszedł na Vip bar gdzie obsługiwał gwiazdy poniedziałkowego wieczoru, a były nimi uczestniczki konkursu piękności. Orzeźwiające drinki serwowane przez Michała spełniły oczekiwania tak jak i wcześniejsze pokazy barmańskie. Warszawa ma od dziś nową Miss 2012.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>