Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokazy Barmańskie Szczecin – Odjazdowe Show

Pokazy Barmańskie Szczecin – porywające wyczyny barmanów na imprezie firmowej w Szczecinie. Odjazdowe Show, które zachwyciło gości. Organizatorzy byli pod wrażeniem przebiegu spotkania.

Pokazy Barmańskie Szczecin – Wystrzałowo i niebanalnie

Radek 14 kwietnia dał pokaz barmański na imprezie w Szczecinie. Jego występ przewidziany był na godzinę 21:00, całość imprezy rozpoczęła się zaś o 20:00 uroczystą kolacją. O 21:00 DJ zapowiedział Radosława Podlaskiego no i się zaczęło. Porywające show do energicznej muzyki wprawiło gości w świetne nastroje. Oklaskom i okrzykom końca nie było. W szczególności podczas fire show. Efektowne ewolucje z użyciem ognia wzbudziły podziw, a oczy świecił się widzom “jak pięć złotych”.

Pokazy Barmańskie Szczecin – Konkursy dla Gości oraz Degustacja koktajli po emocjach związanych z ognistym przedstawieniem.

Show to atrakcja, która nie daje odetchnąć ani przez chwilę. Cały czas trzyma w napięciu. Tak też goście w wyśmienitych nastrojach i naładowani adrenaliną w oczekiwaniu na koktajle z ochotą przystąpili do konkursów. Radek zaprezentował kilka “numerów” barmańskich przed zebraną publicznością, a chętne osoby musiały je powtórzyć. Był przy tym wiele powodów do śmiechu, a każdy z zawodników otrzymał solidny doping.

Po emocjach konkursowych Radosław Podlaski zaprosił do baru na swoje autorskie koktajle. Smaków było mnóstwo.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>