Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokazy Barmańskie Piotrków Trybunalski – Relacja z Imprezy

Organizatorzy imprezy dla jednej z firm szkoleniowych  wybrali jako atrakcję pokazy barmańskie. Piotrków Trybunalski to fantastyczne miasto gdzie ludzie potrafią świętować i bawić się do białego rana. Dlatego też wyśmienicie komponowało się to z show naszego barmana – Radosława Podlaskiego, który nie pozwolił zgromadzonym gościom oszczędzać rąk, gardeł i nóg.

Pokazy Barmańskie + Piotrków Trybunalski + Doborowe Towarzystwo = Mega Pozytywna Atmosfera

Widowiskowe show naszego barmana wprowadziło gości w pozytywne nastroje i znakomite humory. Nikt się nie spodziewał na imprezie firmowej tak szokującej atrakcji. Dlaczego szokującej? Bo niebanalnej. Zwykle na corocznym spotkaniu pracowników było coś w rodzaju loterii bądź karaoke. Teraz pracownicy otrzymali kilka rozrywek w jednym.

Co otrzymujesz rezerwując pokazy barmańskie?

Po pierwsze porywający pokaz barmański. Piotrków Trybunalski oniemiał z zachwytu. Energiczna muzyka, ewolucje i użyciem akcesoriów barmańskich i przebojowy barman. Dawka piorunująca jak zawsze skumulowała pozytywne wibracje w jednym miejscu. Na koniec występu Fire Show. To dopełnienie i tak już emocjonującego widowiska wyprowadziło gości z równowagi, w pozytywnym sensie i było powodem głośnych okrzyków dopingujących barmana do tańca z ogniem.

Po drugie interakcja z gośćmi na zasadzie przeprowadzenia kilku zabawnych konkursów. Uczestnicy świetnie spędzili czas i otrzymali solidny doping od swoich przyjaciół.

Po trzecie degustacja autorskich drinków barmana Radka. Oprócz tego, że daje on znakomite pokazy barmańskie (Piotrków Trybunalski) również eksperymentuje i wymyśla nowe połączenia smakowe. Jego koktajle są wprost fenomenalne. Niecodzienne połączenia dziwią gości i ich kubki smakowe. Smaczny element zaskoczenia. Rewelacja.

Pokazy barmańskie w Piotrkowie Trybunalskim na imprezie firmowej były atrakcją, która zostanie zapamiętana na długi czas. Każdy mówił o tym, że został pozytywnie zaskoczony widowiskiem, konkursami, degustacją i przede wszystkim pracą przebojowego barmana, który zadowolił swoimi wyczynami wszystkich i każdego z osobna.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>