Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokazy Barmańskie Piła – Relacja z Imprezy

Jaka powinna być idealna zabawa karnawałowa? Oczywiście taka, którą wszyscy zapamiętają na długo dzięki świetnej atmosferze i idealnemu klimatowi. Takie właśnie są imprezy, na których można obejrzeć niecodzienne widowisko. Polecamy sprawdzone i niebanalne pokazy barmańskie. Piła, w której gościliśmy 17 lutego, a raczej goście zgromadzeni na imprezie ostatkowej wspaniale bawili się z naszą załogą. Dosłownie, nie chcieli nas wypuścić, tak bardzo posmakowały nasze autorskie koktajle, a może sposób ich podania? Efektowny i zabawny…

Pokazy Barmańskie – Piła. Rozrywka pobudzająca wszystkie zmysły…

Wykonawcą pokazów barmańskich w Pile był Radosław Podlaski. Doskonale wiedział jak poruszyć publiczność i jeszcze przed swoim występem otrzymał gromkie brawa, a na twarzach gości pojawił się uśmiech i wyraz oczekiwania na to co się będzie zaraz działo. Magnetyczna muzyka popłynęła z głośników, a nasz barman rozpoczął swoją wędrówkę przez układ choreograficzny wypełniony ewolucjami z użyciem butelek oraz zwrotami akcji. Mimika naszego Radka, jaką posługiwał się podczas występu sprawiła, że publiczność szalała. Goście potrafili reagować na triki barmana, ponieważ przed występem pokazał co oznaczają poszczególne gesty. Uderzenie w kubek i butelkę to prośba o doping, a przyłożenie ręki do ucha to znak, że coś za cicho na tej sali. Dzięki wspólnej zabawie z gestami i “numerami” barmańskimi emocje rozpierały widzów pokazu barmańskiego w Pile. A to nie koniec.

Nieziemskie koktajle i Pokazy barmańskie na ostatkach w Pile

Punktem kulminacyjnym pokazów barmańskich w Pile był Fire Show, czyli ewolucje z użyciem podpalonych butelek. Widowisko rozpaliło gości imprezy ostatkowej do czerwoności. Ugasić swój zapał mogli po zakończonym SHOW orzeźwiającymi drinkami serwowanymi przez naszego barmana po zakończonym występie. Połączenia smakowe jakie zaserwował Radek to “mistrzostwo” powiedział jeden z organizatorów imprezy. Dlatego też niebawem widzimy się po raz kolejny.

Sprawdź artykuł pokazy barmańskie Trójmiasto.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>