Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokazy Barmańskie Gorzów Wielkopolski – Relacja z Imprezy

Na imprezę firmową w Gorzowie Wielkopolskim zostali zaproszeni barmani z grupy Flairtender.Największą furorę zrobiły pokazy barmańskie. Gorzów Wielkopolski to miasto, które uwielbia ognistą zabawę. Właśnie dlatego nasze show sprawdziło się w stu procentach. Oszałamiające i niebanalne, jak drinki, które serwowaliśmy po występach.

Ogniste Pokazy Barmańskie = Gorzów Wielkopolski w idealnym klimacie do zabawy

Efektowne pokazy barmańskie to droga do fantastycznej imprezy. Nic tak nie porywa do tańca jak magnetyzująca i przebojowa muzyka w rytm której barman wykonuje ewolucje z butelkami. Niesamowite ile radości przyniosła wspólna zabawa. Uczestnicy pokazu kibicowali, aż tchu im w piersiach zabrakło. A wszystko po to, aby podkręcić atmosferę i wytworzyć pozytywny klimat.

Znakomicie sprawdziły się dwa pokazy barmańskie (Gorzów Wielkopolski to energiczni ludzie i wspaniała publiczność) podczas tej imprezy. Jeden na sam początek, dla rozbawienia i wprowadzenia gości w dobry nastrój. Drugi zaś po kilku godzinach zabawy, aby wyzwolić w uczestnikach przyjęcia resztę energii potrzebnej do biesiadowania do samego rana. Zatem na evencie w Gorzowie Wielkopolskim emocji nie brakowało, a atrakcje zapewnione przez organizatorów spełniły oczekiwania gości i przypadły im do gustu na tyle, że każdy z nich “poczęstował się” naszą wizytówką. W efekcie niedługo widzimy się nie tylko z organizatorami, ale również z gośćmi przyjęcia na ich prywatnych imprezach.

Zobacz także artykuł Pokaz Barmański Poznań, gdzie znajdziesz relację z eventu zorganizowanego na 10 – lecie jednej z firm znajdującej się w tym pięknym mieście.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>