Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokazy Barmańskie Gdańsk – relacja z prezentacji samochodu marki Mercedes Benz

Pokazy Barmańskie Gdańsk, czyli Tandem naszych barmanów daje Ogniste Show nad morzem. We wtorek 29 maja mieliśmy przyjemność uświetnić prezentację samochodu marki Mercedes Benz na imprezie firmy Eurotrack w Łęgowie w okolicy Gdańska. Na prezentację była zaproszona niewielka grupa osób. Kameralna impreza zakończyła się występem naszych barmanów Radosława Podlaskiego oraz Michała Kowalewskiego, którzy zrobili pozytywne zamieszanie wykonując ewolucje z użyciem sprzętu barmańskiego do energicznej i porywającej muzyki.

Pokazy Barmańskie Gdańsk, czyli Show Radka i Michała na prezentacji samochodu marki Mercedes Benz.

Pokaz Barmański to porywające show wykonywane w rytm znanej i energicznej muzyki. Show w wykonaniu dwóch barmanów to iście interesujące widowisko. Klubowa atmosfera jaka się wówczas wytwarza sprawia, że nogi same rwą się do tańca.

Na pokazach barmańskich w Gdańsku było typowo męskie środowisko. Dlatego też po wykonanym układzie choreograficznym barmani zaproponowali typowo męskie drinki. Dominował rum i whisky. Mimo, iż koktajle były serwowane na mocnych alkoholach, połączenia smakowe były nietypowe i nowatorskie co przypadło do gustu Gościom oraz Organizatorce Dorocie Nana. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy za współpracę i liczymy na szybkie spotkanie.

A tutaj znajduje się relacja dokumentująca Pokaz Barmańskie w Tandemie.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>