Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokazy Barmańskie – Bydgoszcz – Sprawdzone i Polecane

Ogniste Pokazy Barmańskie Bydgoszcz, czyli jak zaczarować Gości, aby zabawa na imprezie firmowej była niebanalna. 9 lutego nasz Tandem Barmański uatrakcyjnił imprezę jednej z firm z branży nieruchomości. Powodem do zorganizowania przyjęcia były świetne wyniki pracowników i finalizacja jednego z dużych i ważnych dla firmy projektów.

Pokazy Barmańskie Bydgoszcz – Show, które porywa do tańca i powoduje uśmiech na twarzach oglądających.

Pokazy Barmańskie, to układ choreograficzny podczas, którego barmani prezentują ewolucje z użyciem butelek, szklanek, shakerów. Wypełniony zwrotami akcji pokaz to również efektowne przygotowanie drinków, wysokiej trudności triki barmańskie oraz fire show, czyli żonglowanie i kombinacje ruchów z akcesoriami barmańskimi z użyciem ognia.

Energiczna muzyka, która jest dopełnieniem widowiska jakim są Pokazy Barmańskie sprawia, że nogi same rwą się do tańca. Przebojowe kawałki są okazją do głośnego dopingu i tak też działo się na poniedziałkowej imprezie. A po prezentacji Barmanów, nadszedł czas na konkursy dla tych, którzy złapali bakcyla. Goście mogli spróbować swoich sił w podrzucaniu plastikowymi butelkami oraz w tworzeniu koktajli. Było bardzo zabawnie zwłaszcza, że ekipa biorąca udział w animacji, mocno ze sobą rywalizowała.

Pokazy Barmańskie Bydgoszcz – Degustacja Autorskich Koktajli – czas na orzeźwienie.

Po emocjach związanych z rywalizacją barmani zaprosili Gości eventu na wypróbowanie ich Autorskich Koktajli. Serwowane były te drinki, które barmani sami wymyślili, a inspiracją były szkolenia barmańskie oraz wyjazdy na zagraniczne konkursy i spotkania. Jednogłośnie najlepiej smakującym drinkiem okazał się napój o smaku orzecha laskowego. Słodki drink, którego smak przypominał podobno dzieciństwo. Oczywiście każdy ma inne skojarzenia z tym okresem w życiu, ale dla Gości imprezy firmowej w Bydgoszczy orzechy kojarzyły się z beztroską. Tym miłym akcentem impreza powoli dobiegła końca. Dziękujemy za zaproszenie i jak wspominaliśmy – Do Zobaczenia za dwa miesiące.

Zobacz filmik dokumentujący Pokazy Barmańskie. Jest to krótka relacja z naszego występu na imprezie w stylu hawajskim.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>