Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokazy Barmańskie Białystok – Relacja z Imprezy

Na evencie rzadkością są porywające pokazy barmańskie. Białystok jednak dokładnie wie jak zaspokoić oczekiwania gości i zapewnić im niesamowite przeżycia podczas wieczornej zabawy. Dokładnie 9 marca mieliśmy okazję gościć w jednej z białostockich firm meblowych na przyjęciu zorganizowanym z okazji dnia Kobiet. Święto połączono z dniem Mężczyzny więc powodów do wznoszenia toastów nie brakowało.

Pokazy barmańskie + Białystok i świetna publiczność = niezapomniany event

Wieczór pełen zwrotów akcji i fantastycznych ewolucji z użyciem butelek, shakerów, szklanek i innych akcesoriów barmańskich, tylko z barmanami. Każda impreza uda się w 100 % jeśli zapewnimy gościom odpowiednią dawkę energii do zabawy. Taką moc dają ogniste i przebojowe pokazy barmańskie (Białystok potwierdzi moc tego rodzaju show w wykonaniu Radosława Podlaskiego.

Event rozpoczyna show do magnetycznej i znanej muzyki. Dzięki temu zgromadzeni goście świetnie czują się podczas trwania pokazu mogąc śpiewem wspierać wykonawcę. Następnie po kolei idziemy szlakiem niezapomnianych wrażeń i podziwiamy “numery” Radka, który nawiązuje za każdym razem znakomitą relację z widzami pokazując kiedy klaskać, a kiedy użyć gardeł.

A po pokazie barmańskim Białystok rozkoszuje się w autorskimi drinkami.

Po ognistym występie zapraszamy gości do baru, aby skosztowali autorskich drinków. Uczta dla kubków smakowych i raj dla oczu. Dlaczego? Ponieważ są to świetnie ozdobione drinki o smaku obok, którego trudno przejść obojętnie. Uczestnicy imprezy firmowej w Białymstoku mieli okazję, aby się o tym przekonać. Pojawiło się przy tym wiele pytań o receptury i niektórzy zgłosili chęć wejścia za bar i wykonania własnoręcznie drinka. Radek powoli tłumaczył co z czym połączyć, aby wyszło dzieło o oczekiwanym smaku. Dziękujemy za zaproszenie na imprezę oraz z pewnością spotkamy niedługo przy okazji kolejnego eventu.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>